Odbojkarska zveza Slovenije

Aleš Oblak

OD KRIM PRESENETIL NOVO KBM BRANIK

Odbojkarice OD Krima so na zaostali tekmi 8. kroga Sportklub prve odbojkarske lige gostile Novo KBM Branik in se zaslužno veselile zmage s 3:2. Derbi kroga med Calcit Volleyjem in Gen-i Volleyjem je pripadel Kamničankam.

Preberi več
Aleš Oblak

PRED NAMI PESTER ODBOJKARSKI TEDEN

Danes in v sredo bo na odbojkarskih igriščih po Sloveniji zelo pestro, saj bodo tekme tako v ženskem kot moškem delu Sportklub prve lige, na delu pa bodo tudi nekateri klubi 1B. lige. Med prvoligaši bo v ospredju dvoboj Calcit Volleyja in Gen-I Volleyja.

Preberi več
Aleš Oblak

NOVA KBM BRANIK UGNALA GEN-I VOLLEY

V sobotnem derbiju v Mariboru so igralke Nove KBM Branika v okviru 13. kroga Sportklub prve odbojkarske lige brez oddanega niza premagale Gen-I Volley. Do novih zmag sta prišla še vodilni Calcit Volley in ATK Grosuplje.

Preberi več
Aleš Oblak

NAJBOLJŠE ŠTIRI EKIPE DO NOVIH ZMAG

Najboljši moški klubi so v soboto s tekmami 15. kroga nadaljevali Sportklub prvo odbojkarsko ligo. Na prvih dvobojih zadnje tretjine rednega dela prvenstva so vsi favoriti upravičili to vlogo in zanesljivo zmagali.

Preberi več
Aleš Oblak

V SOBOTO NOVI OBRAČUNI DEKLET

V sredinem derbiju ženskega dela Sportklub prve odbojkarske lige je Calcit Volley še drugič v letošnji sezoni premagal Novo KBM Branik. V soboto Kamničanke čaka OD Krim, ki je presenetljivo ugnal Gen-I Volley, Mariborčanke pa bodo gostile ravno Goričanke.

Preberi več
Aleš Oblak

MOŠKI VSTOPAJO V ZADNJO TRETJINO REDNEGA DELA

Moški del Sportklub prve odbojkarske lige bo v soboto vstopil v zadnjo tretjino rednega dela prvenstva, ki bo določila nosilce končnice. Trenutno najboljša štiri moštva bodo v tekmah 15. kroga doma gostila ekipe med petim in osmim mestom.

Preberi več
PHOTO © Union Raiffeisen WALDVIERTEL

ACH VOLLEY LETO ZAČEL Z ZMAGO

Po točno treh tednih tekmovalnega premora so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana leto 2021 pričeli v avstrijskem Zwettlu pri ekipi Union Raiffeisen Waldviertel. S 3:1 so bili uspešnejši slovenski prvaki.

Preberi več
Aleš Oblak

PO SLABŠEM ZAČETKU DO ZANESLJIVE ZMAGE

Odbojkarji Calcit Volleyja so v tekmi petega kroga srednjeevropske lige v Gradcu domačo ekipo UVC Holding Graz premagali s 3:1 (-15, 20, 15, 14).

Preberi več
Aleš Oblak

DANES DERBI CALCIT VOLLEY – NOVA KBM BRANIK

Danes bodo v ženskem delu Sportklub prve odbojkarske lige odigrane tri zaostale tekme. Pomerili se bodo Gen-i Volley in OD Krim, v sosedskem obračunu Ankaran in Luka Koper ter na derbiju Calcit Volley in Nova KBM Branik.

Preberi več
Aleš Oblak

PRI MOŠKIH ZNAN VRSTI RED PO DVEH TRETJINAH

V moškem delu Sportklub prve odbojkarske lige sta bili v soboto odigrani še zadnji dve zaostali tekmi prvih dveh krogov rednega dela državnega prvenstva. Do novih zmag sta prišla Calcit Volley, ki ostaja v boju za prvo mesto na lestvici, in Salonit Anhovo.