Odbojkarska zveza Slovenije

POKAL KRANJA 2020

Po najdaljšem premoru v tekmovanjih dvoranske odbojke se končno približuje začetek državnega odbojkarskega prvenstva. Že tradicionalno pa pred tem v Kranju prirejamo prvo resnejšo preizkušnjo za domače in gostujoče odbojkarje – turnir za Pokal Kranja.

Preberi več
Aleš Oblak

HOČE - HIŠANAKOLESIHTRIGLAV 3:0

Odbojkarji Hoč so v peti tekmi zelene skupine Sportklub prve odbojkarske lige s 3:0 (19, 15, 21) premagali kranjski Triglav. Z osemnajstimi doseženimi tpčkami se je pri gostiteljih najbolj izkazal Branislav Radović.

Preberi več
Matevž Ambrožič

HIŠANAKOLESIHTRIGLAV - ČRNUČE 3:2

V 4. krogu zelene skupine 1. Sportklub odbojkarske lige za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Črnuče. Zmago s 3:2 (20, 23, -8, -20, 12) so slavili domači odbojkarji, ki so v napeti tekmi polni preobratov na koncu imeli nekaj več zbranosti za zmago.

Preberi več
Aleš Oblak

HIŠANAKOLESIHTRIGLAV - ŠOŠTANJ TOPOLŠICA 3:1

V 3. krogu zelene skupine Sportklub prve odbojkarske lige za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Šoštanj Topolšice. Zmago s 3:1 (12,-20, 15, 15) so slavili Kranjčani, ki so odigrali dobro tekmo in z izjemo drugega niza gostom niso dopustili, da bi se razigrali.

Preberi več
Aleš Oblak

ČRNUČE - HIŠANAKOLESIHTRIGLAV 2:3

V 1. krogu zelene skupine 1. DOL za moške so Črnuče gostile goste iz Kranja. V izenačeni tekmi so gostje do zmago z 2:3 (16, -14, 25, -30, -10) prišli potem, ko so najprej poskrbeli za izenačenju v četrtem nizu ter potem uspeli podaljšati nalet in zmagati še v odločilnem petem.

Preberi več

HIŠANAKOLESIHTRIGLAV - ČRNUČE 3:0

V 14. krogu Sportklub prve odbojkarske lige za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Črnuče. Zmago so slavili Kranjčani, in sicer s 3:0 (16, 15, 21). Domači so bili precej boljši nasprotnik in niso dopustili gostom veliko možnosti da bi se razigrali.

Preberi več
Aleš Oblak

HIŠANAKOLESIHTRIGLAV - MARIBOR 0:3

V 12. krogu Sportklub prve odbojkarske lige sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Maribor. Zmago z 0:3 (-23, -16, -22) so slavili Mariborčani, ki so bili v tej tekmi boljši nasprotnik. Dominirali so tako v napadu kot v obrambi, predvsem je bil neustavljiv Rok Možič.

Preberi več
OK Triglav Kranj

HIŠANAKOLESIHTRIGLAV - HOČE 3:0

V 10. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Hoče. Zmago so s 3:0 (23, 16, 10) slavili Kranjčani, ki so bili boljši od gostov v vseh elementih odbojkarske igre in tako še naprej kandidirajo za uvrstitev za zgornji del lestvice.

Preberi več
ŠK Pomurje Deset

PANVITA POMGRAD - HIŠANAKOLESIHTRIGLAV 1:3

V 9. krogu 1.DOL so Kranjčani v Murski Soboti s 3:1 (-22, -23, 23, -19) še drugič v štirih dneh ugnali Panvito Pomgrad; tekmeca se bosta namreč v sredo pomerila še tretjič na povratni tekmi 1/4 finala pokala OZS.

Preberi več
Aleš Oblak

HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV - SALONIT ANHOVO 0:3

V 6. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Salonit Anhovo iz Kanala. Zmago z 0:3 (-23,-18, -19) so, po precej boljši igri v drugem in tretjem nizu, slavili gostje iz Kanala.