Odbojkarska zveza Slovenije

Nik Praprotnik

OD KRIM - ANKARAN 3:2

V zadnjem 4. krogu zelene skupine, ki je odločal, katere ekipe bodo v naslednji sezoni igrale v 1A. DOL, sta se v Ljubljani srečali ekipi OD Krim in OK Ankaran. Slednja je bila pred zadnjim krogom že kvalificirana v 1A. DOL in v četrtfinale državnega prvenstva.

Preberi več
Barut Damijan

ANKARAN - ŽOK G.S.V. PTUJ 3:0

Ankarančanke so se v 3. krogu zelene skupine 1. DOL za ženske oddolžile za poraz pred tednom na Ptuju in zmagale s 3:0 (23, 19, 22). Gostujoče igralke so bile zelo trd nasprotnik, domače pa so si s to zmago zagotovile nastopanje v 1A. Sportklub ligi tudi za prihodnjo sezono.

Preberi več
Aleš Oblak

ANKARAN - OD KRIM 3:0

V zeleni skupini za obstanek v 1A. Sportklub odbojkarski ligi so dekleta Ankarana v uvodnem krogu prepričljivo s 3:0 (13, 19, 15) slavile proti Krimu in se utrdile na vrhu lestvice.

Preberi več
Damjan Barut

ANKARAN – GEN-I VOLLEY 1:3

Na vnaprej odigrani tekmi zadnjega kroga v rednem delu 1.A Sportklub odbojkarske lige za dekleta je po prvem nizu, ki so ga prepričljivo dobile domače, kazalo na presenečenje, v nadaljevanju tekme so gostje postavile stvari na svoje mesto in slavile z 1:3 (15, -22, -20, -14).

Preberi več

ANKARAN - NOVA KBM BRANIK 1:3

V vnaprej odigrani tekmi 13. kroga 1A. Sportklub odbojkarske lige za dekleta so v odlični predstavi z 1:3 (23, -16, -21, -17) slavile Mariborčanke. Za zmago so se morale pošteno potruditi proti razigranim domačinkam, ki so tokrat gostile tekmo v »svoji telovadnici« OŠ Hrvatini.

Preberi več

ANKARAN - CALCIT VOLLEY 1:3

V 11. krogu prvoligaškega tekmovanja za dekleta so bile Ankarančanke blizu osvojeni točki, odbojkarice Calcit Volleyja so v Kopru gladko osvojile uvodni niz, v nadaljevanju so se morale pošteno potruditi za končno zmago 1:3 (-11, -23, 25, -19).

Preberi več
Aleš Oblak

FORMIS - ANKARAN 1:3

V desetem krogu 1A. DOL za ženske sta se ob 19. uri pomerili domača ekipa OK Formis in gostujoča ekipa Ankarana, ki je bila boljša z rezultatom 1:3 (-26, 23, -19, -20).

Preberi več

TUDI KAMNIČANKE NA ZAKLJUČNI TURNIR

Na povratni tekmi četrtfinala pokala Slovenije so odbojkarice Calcit Volleyja v Kopru tudi v drugo premagale Ankarančanke z 0:3 (-18, -18, -23) in se uvrstile na zaključni turnir, ki ga bodo 17. in 18. januarju gostile v Kamniku.

Preberi več
Klemen Brumec

V KOPRU POTRDITI NASTOP NA ZAKLJUČNEM F4

Moška ekipa Calcit Volleyja se je na zaključni turnir Pokala Slovenije že uvrstila, ženska mora to potrditi v sredo, ko jo v Kopru, ob 19.30, čaka povratna tekma z Ankaranom. Na prvi so s 3:0 (21, 13, 22) slavile branilke pokalnega naslova.

Preberi več
Aleš Oblak

ANKARAN - SIP ŠEMPETER 1:3

V Kopru zasluženo slavile igralke Šempetra, rezultat 1:3 (-17, 16, -23, -31). V prvoligaški tekmi 9. kroga za dekleta je zadnji četrti niz postregel s pravo dramo z nesrečnim koncem za domača dekleta, ki bi z malo sreče lahko zrežirala rezultat tudi v svojo korist.