NA KLOPI PANVITE HRIBARJA ZAMENJAL FUJS

OK Panvita Pomgrad se v zadnjo tretjino prvenstva z novim trenerjem; osmi zaporedni poraz usoden za Aleša Hribarja.

ŠK Pomurje Deset

PANVITA POMGRAD PRIPRAVLJENA NA SEZONO

OK Panvita Pomgrad iz Murske Sobote se ponaša z več desetletno tradicijo ter aktivno deluje in utrjuje tradicijo odbojke v Pomurju. Članska ekipa Panvita Pomgrad nastopa v prvi državni odbojkarski ligi v kateri praviloma vedno zaseda mesta v zgornji polovici lestvice.

Klemen Brumec

CALCIT VOLLEY – PANVITA POMGRAD 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so v 9. krogu modre skupine 1. DOL za moške v dvorani OŠ Stranje premagali Panvito Pomgrad s 3:0 (26, 23, 19) in si v njej že zagotovili drugo mesto, saj so Mariborčani v Kanalu izgubili z 2:3.

PANVITA POMGRAD - SALONIT ANHOVO 1:3

V 8. krogu modre skupine 1.DOL v Murski Soboti je Salonit s 3:1 ugnal Panvito Pomgrad (-21, 22, -17, -16) ter se tako Sobočanom oddolžil za zadnji poraz v Kanalu.

Bojan Javornik

MERKUR MARIBOR - PANVITA POMGRAD 3:1

V 7. krogu modre skupine 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Merkur Maribora in Panvite Pomgrad. Tekma v dvorani Tabor se je končala z zmago domačega Maribora s 3:1 (19, -27, 25, 16).

Simon Vesel

KRKA - PANVITA POMGRAD 2:3

V Novem mestu sta se v 6. krogu modre skupine 1. DOL srečali ekipi Krke in Panvite Pomgrad. Zmago na razburljivem, dobri dve uri dolgem obračunu so si v petih nizih s 3:2 (-22, -22, 23, 22, 14) priigrali gosti. Pri zmagovalcih je bil razpoložen trio Pulko-Ražnatovič-Rojnik.

ACH VOLLEY LJUBLJANA - PANVITA POMGRAD 3:0

V 5. krogu modre skupine v 1. DOL za moške je pri zmajih v Črnučah gostovala ekipa iz Murske Sobote. Srečanje je s 3:0 (17, 20, 17) pripadlo gostiteljem ACH Volleyu.

OK Panvita Pomgrad

PANVITA POMGRAD - CALCIT VOLLEY 1:3

Panvita Pomgrad je v Murski Soboti državnim podprvakom odščipnila niz in s hrabro igro proti Calcit Volleyu pred domačim občinstvom izgubila z 1:3 (21, -16, -20, -23).

Martina Povšič

SALONIT ANHOVO - PANVITA POMGRAD 2:3

V 3. krogu modre skupine 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Salonit Anhovo in Panvita Pomgrad. Z rezultatom 2:3 (22, -20, -19, 23, -8) so bili boljši odbojkarji iz Murske Sobote, ki so tako vknjižili drugo zmago v modri skupni.

PANVITA POMGRAD - MERKUR MARIBOR 0:3

Panvita Pomgrad po petih zaporednih zmagah v 1. Sportklub odbojkarski ligi tokrat z 0:3 (-20, -18, -18) izgubila proti Merkurju Mariboru in tako doživela prvi poraz v modri skupini.