MLADINKE DANES ZA DRŽAVNI NASLOV

Mladinska ekipa Calcit Volleyja bo danes v dvorani OŠ Stranje prireditelj zaključnih bojev mladinskega državnega prvenstva, na katerem se v boj za državni naslov podajajo še ekipe Krim I, SIP Šempeter in Nova KBM Branik. Turnir se bo začel ob 10. uri.

Klemen Brumec

MARIBORČANKAM NASLOV MLADINSKIH PRVAKINJ

Na zaključnem turnirju državnega prvenstva za mladinke so odbojkarice Nove KBM Branika s 3:1 (25, 16, -18, 13) premagale domači Calcit Volley in s tem ubranile lanskoletni naslov. Tretje mesto je osvojil Krim I, ki je bil z 2:1 (23, -18, 14) boljši od SIP Šempetra.

Grega Wernig

MLADINKE IN MLADINCI SREDNJEEVROPSKI PRVAKI

Mladi slovenski odbojkarji in odbojkarice so se na srednjeevropskem prvenstvu MEVZA v Mariboru veselili naslova srednjeevropskih prvakov. Naša dekleta so v velikem finalu, s 3:0 (19, 18, 11) premagale Hrvatice, naši fantje so bili, s 3:0 (10, 24, 18), uspešnejši od Čehov

OZS/Petra Udrih

SLOVENSKI ODBOJKARJI V BOJ ZA ZLATI ODLIČJI

Slovenski mladinski reprezentanci se podajata v boj za zlati odličji na srednjeevropskem prvenstvu v Mariboru. Naši mladi odbojkarji so v prvem delu tekmovanja vknjižili štiri zmage in tekmecem niso oddali niti niza, štirih zmag so se veselile tudi odbojkarice.

CEV

ODLIČEN ZAČETEK MLADINK IN MLADINCEV

Slovenski mladinski reprezentanci sta srednjeevropsko prvenstvo MEVZA začeli zelo dobro, s po dvema zmagama. Dekleta so z 2:1 premagala Češko in Madžarsko, fantje so bili s 3:0 boljši od Hrvaške in Slovaške.

OZS

MLADINCI IN MLADINKE V BOJ ZA NASLOV MEVZA

Slovenska ženska mladinska reprezentanca do 18 let in slovenska moška mladinska izbrana vrsta do 19 let sta danes v Mariboru začeli s pripravami na srednjeevropsko prvenstvo, ki se bo od 28. do 30. decembra odvijalo v štajerski prestolnici.

OK Žužemberk, OK Kamnik

V MLADINSKI PRVENSTVU LE ŠE ZAKLJUČNI TURNIR

Včeraj so potekali polfinalni turnirji DP za mladince, ki so nam prinesli ekipe, ki se bodo borile za letošnje naslove. Pri fantih bodo to Brezovica, Maribor, SIP Šempeter in Panvita Pomgrad, pri dekletih Calcit Volley, Nova KBM Branik, SIP Šempeter in OD Krim I.

OK Kamnik

KAMNIŠKE MLADINKE ZANESLJIVO V FINALE

V dvorani OŠ Stranje je v organizaciji OK Kamnik potekal eden od dveh polfinalnih turnirjev mladinskega državnega prvenstva. Prvo mesto so prepričljivo osvojile odbojkarice Calcit Volley-ja, na finalnem turnirju bo igrala tudi Nova KBM Branik, ki je odpravila Zreče.

OZS

PRI MLADINCIH IN MLADINKAH ŽE POLFINALISTI

Mladinsko državno prvenstvo se je prevesilo v zadnji del tekmovanja, saj so pred nami le še polfinalni turnirji in veliki finale. V boj za najvišja mesta se podaja po osem ekip v moški in ženski konkurenci.

OK Črnuče, PRVolley Branik

V MLADINSKEM PRVENSTVU ZNANI ČETRTFINALISTI

V mladinskem prvenstvu smo minuli vikend lahko spremljali srečanja osmine finala, ki so najboljšim ekipam že prinesla uvrstitev na četrtfinalne turnirje, med najboljših šestnajst ekip v moški in ženski konkurenci.