Damjan Barut

ANKARAN - ATK GROSUPLJE 3:1

V zaostali tekmi 8. kroga 1. DOL za dekleta, so v obojestransko odlični predstavi slavile Ankarančanke s 3:1 (19, -21, 23, 23), ki so bile v končnicah nizov bolj zbrane od gostij iz Grosuplja. Tekmo so domačinke tokrat gostile v svoji telovadnici v Hrvatinih, kjer tudi trenirajo.

ŠE ZMAGO ODDALJENE OD ZAKLJUČNEGA TURNIRJA

Odbojkarice Calcit Volleyja so v prvi četrtfinalni tekmi pokala Slovenije pred svojimi navijači brez večjih težav premagale Ankaran s 3:0 (21, 13, 22). Povratna tekma bo na sporedu v sredo, 11. decembra.

GEN-I VOLLEY - ANKARAN 3:1

Goričanke so se ponovno razveselile novih treh točk, saj so po uri in 30 minut premagale Ankaran Hrvatini.

Galij Vračun

NOVA KBM BRANIK - ANKARAN 3:0

V tekmi 6. kroga 1.DOL za dekleta sta se v mariborski dvorani Tabor pomerili ekipi Nove KBM Branika in Ankarana, prepričljivo, s 3:0 (14, 17, 17) so bile uspešnejše Mariborčanke.

ANKARAN - LUKA KOPER 0:3

V obalnem derbiju 1A. DOL smo spremljali presenetljivo gladko zmago Luke Koper z 0:3 (-21, -19, -17) nad Ankaranom. Domače so v želji po zmagi tokrat razočarale.

Klemen Brumec

CALCIT VOLLEY - ANKARAN 3:1

V prvi tekmi četrtega kroga 1A. DOL za ženske so odbojkarice Calcit Volleyja doma premagale Ankaran s 3:1 (17, 17, -23, 18).

ANKARAN – FORMIS 3:0

V domačem uvodu v novo sezono so igralke Ankarana potrebovale le uro igre za gladko zmago s 3:0 (17, 14, 19) proti ekipi Formisa. S kar 16 doseženimi točkami se je pri gostiteljicah izkazala Koni Trobec.

SIP Šempeter

SIP ŠEMPETER - ANKARAN 1:3

V tekmi drugega kroga 1. A DOL za ženske sta se srečali ekipi SIP Šempeter in Ankaran. Z rezultatom 1:3 (-15, 19, -17, -21) so bile uspešnejše gostje, ki so se veselile prve prvenstvene zmage.

Nika Haler Metelko

ATK GROSUPLJE - ANKARAN 3:0

Igralke ATK Grosuplje so v uvodu prvenstva v 1A. DOL s 3:0 (19, 12, 23) premagale gostje iz Ankarana. Prva dva niza so gladko dobile Grosupeljčanke, tretji niz pa v napeti končnici za zmago s 3:0. In veselje po prvi zmagi je bilo zasluženo.

Barut Damjan

ANKARAN HRVATINI - ATK GROSUPLJE 0:3

V zadnjem krogu lige za obstanek v prvoligaški konkurenci so igralke Grosuplja zabeležile zmago v Kopru, proti Ankaranu, z 0:3 (-20, -16, -12) in si, tako kot tudi že Ankarančanke v prejšnjih krogih, zagotovile nastopanje v prvoligaškem tekmovanju.