OK Črnuče

ČRNUČE - HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV 2:3

V 7. krogu 1. DOL za moške so se Črnuče pomerile s kranjskim moštvom HišaNaKolesih Triglav. V izenačeni tekmi so več zbranosti v odločilnem nizu pokazali gostje in osvojili dve točki ter se veselili zmage z 2:3 (-17, 22, -19, 16, -10).

MOK Krka

KRKA - ČRNUČE 3:0

V šestem krogu 1. DOL sta se v Novem mestu pomerila Krka in Črnuče. S 3:0 (26, 18, 20) so slavili domači. Najbolj razpoložena sta bila Kumer (15) pri Krki in Valenčič (14) pri Črnučah.

Borut Jurca

SALONIT ANHOVO - ČRNUČE 3:0

V 5. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Salonit Anhovo in Črnuče. Z rezultatom 3:0 (19, 16, 21) so bili boljši domači odbojkarji, ki so tako vknjižili četrto letošnjo prvenstveno zmago.

OK Črnuče

ČRNUČE - MARIBOR 1:3

V 4. krogu 1. DOL za moške so Črnučani gostili doslej v prvenstvu še nepremagane Mariborčane. Favorizirani gostje so domačim prepustili samo en niz, slavili z 1:3 (-22, 20, -15, -17) in se tako obdržali na vrhu prvoligaške lestvice.

OK Šoštanj Topolšica

ŠOŠTANJ TOPOLŠICA - ČRNUČE 0:3

V 3. krogu 1. DOL za moške sta se srečali domača ekipa Šoštanj Topolšica in ekipa iz Črnunč. S 3:0 (-14, -19, -14) so bili uspešnejši gostujoči odbojkarji, ki so se veselili že druge prvenstvene zmage.

OK Črnuče

ČRNUČE - HOČE 3:2

V 2. krogu 1. DOL za moške se je v Črnučah domača ekipa pomerila s Hočami. V zelo izenačenem boju so Črnučani po vodstvu gostov z 2:1 v nizih uspeli zbrati moči in v tesni končnici s kančkom sreče tudi zmagati. Črnuče : Hoče 3:2 (25:20, 20:25, 23:25, 25:22, 15:13).

ŠK POMURJE DESET

PANVITA POMGRAD - ČRNUČE 3:0

Odbojkarji Panvite Pomgrada so za uvod v novo tekmovalno sezono na domačem parketu s 3:0 ugnali Črnuče (18, 18, 23). Po ekspresno dobljenih uvodnih dveh nizih so Sobočani zadnji, tretji niz po popolnem preobratu dobili na razliko.

CEV

MATIC ROJNIK V OK ČRNUČE

Pred prihajajočo sezono se je prvi ekipi Črnuč pridružil sprejemalec Matic Rojnik (letnik 2000). Prihaja iz Braslovč, kjer je v preteklih sezonah v okviru 2. DOL igral za tamkajšnji klub, prvoligaški odbojkar pa je tudi njegov starejši brat Jakob, ki je lani igral za Panvito.

Sandi Kodrič, OK Črnuče

V ČRNUČE PRIHAJA ZORAN KEDAČIČ

Člansko ekipo OK Črnuče, ki si je v sezoni 2018/19 ponovno izborila obstanek v 1. DOL, bo odslej vodil nekdanji trener ACH Volleyja Zoran Kedačič.

Igor Porekar

HOČE - ČRNUČE 3:0

Hočani so v zadnjem krogu zelene skupine 1. DOL za moške dosegli Pirovo zmago in premagali Črnuče s 3:0 (20, 16, 23), a v prvoligaški konkurenci vseeno ostajajo Ljubljančani.