klubi

V A LIGAH ŽE DRUGI KROG, ZAČELE SO SE B LIGE

Minulo nedeljo smo lahko po Sloveniji spremljali turnirje za državno prvenstvo v kategoriji kadetinj in kadetov. Na sporedu so bile tekme 2. kroga v A ligah, začelo pa se je tudi tekmovanje v B ligah.

klubi

PRVIČ NA TEKMAH TUDI NAJMLAJŠI ODBOJKARJI

Prvič v letošnji sezoni so na parket stopili najmlajši odbojkarji in odbojkarice in odigrali prve tekme v sklopu državnega prvenstva v mini odbojki.

klubi

V A LIGAH DRUGIČ, V B LIGAH ZA UVOD

Minulo nedeljo se je nadaljevalo državno prvenstvo za starejše dečke in deklice. V A ligah so bile večinoma na sporedu tekme 2. kroga, tekmovanje se je s prvimi tekmami začelo tudi v B ligah.

klubi

ZNANA VEČINA FINALISTK MALE ODBOJKE

Mladi odbojkarji v kategoriji male odbojke so še drugič v letošnji sezoni stopili na parket in odigrali obračune 2. kroga tekmovanja, na sporedu je bil tudi repasaž, pri deklicah pa se je tekmovanje nadaljevalo s tekmami 4. kroga območnega dela prvenstva.

klubi

ZA KADETI IN KADETINJAMI ŽE PRVE TEKME A LIG

S tekmami drugega dela državnega prvenstva se je včeraj nadaljevalo tekmovanje v kategoriji kadetov in kadetinj. Ekipe v A ligah so se podale v boj za najvišja mesta, moštva v B ligah pa si bodo prav tako skušala priigrati čim boljše uvrstitve.

Klemen Brumec

MARIBORČANKAM NASLOV MLADINSKIH PRVAKINJ

Na zaključnem turnirju državnega prvenstva za mladinke so odbojkarice Nove KBM Branika s 3:1 (25, 16, -18, 13) premagale domači Calcit Volley in s tem ubranile lanskoletni naslov. Tretje mesto je osvojil Krim I, ki je bil z 2:1 (23, -18, 14) boljši od SIP Šempetra.

Gregor Čiček

DEČKI IN DEKLICE ZNOVA NA PARKETU

Minuli vikend so se na odbojkarska igrišča po novoletnem premoru vrnili starejši dečki in deklice, ki so odigrali 1. krog A in B lig državnega prvenstva.

OK SIP Šempeter

V ŠEMPETRU VEČ KOT 400 MLADIH ODBOJKARJEV

Minulo soboto je OK SIP Šempeter organiziral 2. Odprto prvenstvo v mini odbojki za deklice in dečke rojene leta 2008 in mlajše. Pri deklicah je v konkurenci 30 ekip 1. mesto osvojila ekipa Hotel Mangart (Formis), pri dečkih je bil najboljši med 12 ekipami najboljši Maribor.

OK Maribor

NASLOV DRŽAVNIH MLADINSKIH PRVAKOV MARIBORU

Odbojkarji Maribora so postali državni prvaki v kategoriji mladincev. V velikem finalu, ki ga je gostila štajerska prestolnica, so bili boljši od Brezovice, tretje mesto je pripadlo SIP Šempetru, Panvita Pomgrad je osvojila nehvaležno četrto mesto.

JUTRI V MARIBORU ZA MLADINSKI NASLOV

Jutri, ob 13.30 uri se bo v Mariboru začel zaključni turnir najboljše četverice ekip v državnem prvenstvu za mladince. Za naslov slovenskih prvakov se bodo med seboj pomerili Maribor, SIP Šempeter, Panvita Pomgrad in Brezovica.