Boštjan Vidrajz

NAJBOLJ VESELI POLJAKINJI IN NEMCA

V nedeljo popoldne se je na obnovljenih igriščih na Loki v Novem mestu končal turnir srednjeevropskega pokala v odbojki na mivki za igralke in igralce do 20. leta, na katerem je nastopilo trideset parov iz devetih držav.

Aleš Cipot

POLJSKA IN ESTONIJA SLAVILI V MURSKI SOBOTI

V finalu deklet sta Poljakinji Zuzanna Bielak in Aleksandra Chudik suvereno premagali Madžarki Hanno Gubik in Sáro Noemi Puskás. Pri fantih sta morala naša odbojkarja Klemen Šen in Črt Rozman v finalu priznati premoč Estoncema Kauru Eriku Kaisu in Rasmusu Meiusu.

Cona.center MS

MLADI SLOVENCI DOBRO ZAČELI PRVENSTVO

Prvi tekmovalni dan srednjeevropskega pokala v odbojki na mivki za mlade do osemnajst let v Murski Soboti je postregel s triindvajsetimi dvoboji pri dekletih in s kar osemindvajsetimi pri fantih. Izkazali so se tudi mladi Slovenci.

V MURSKI SOBOTI SE ZAČENJA ZARES

MEVZABeachVolleyU18: V Murski Soboti bo ta vikend nastopilo 19 ekip pri fantih in 17 ekip pri dekletih.

MEVZA BEACH VOLLEY U18

V Murski Soboti bo ponovno, že tretje leto zapored, potekal srednjeevropski pokal v odbojki na mivki za mlade, na katerem se bodo slovenski odbojkarji pomerili z vrstniki iz Avstrije, Češke, Slovaške, Madžarske, Hrvaške in Izraela.

MEVZA

LANI DRUGI, LETOS TRETJI

Odbojkarji Calcit Volleyja so na zaključnem turnirju srednjeevropske lige v Pliberku v tekmi za tretje mesto premagali avstrijsko ekipo Union Raiffeisen Waldviertel s 3:1 (21, -23, 16, 23).

MEVZA

ACH VOLLEYJU ŠE DEVETI NASLOV

V finalu srednjeevropskega pokala sta se pomerila najboljša avstrijska in slovenska kluba. Prepričljivo pa so s 3:0 (-17, -23, -15) naslov osvojili slovenski prvaki, ki so tako že devetič osvojili pokal MEVZA!

SLOVENSKI DERBI LJUBLJANČANOM

Na zaključnem turnirju v Pliberku sta se v polfinalu pomerila oba slovenska predstavnika v srednjeevropski ligi. Še tretjič to sezono so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana slavili nad Calcit Volleyjem in bodo v finalu igrali z Dobljani, Kamničani se podajajo v boj za 3. mesto.

V MEVZI NI PROSTORA ZA MEVŽE

Ta konec tedna se odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana odpravljajo v Pliberk na zaključni turnir srednjeevropskega pokala. Ni skrivnost, da je osvojitev naslova eden izmed ciljev sezone, vendar najprej si bo potrebno pridobiti vstopnico za finale.

LANI SO V POLFINALU PRESENETILI LJUBLJANČANE

Če so imeli odbojkarji Calcit Volleyja še pred dobrim mesecem dni preveliko število tekem, so zdaj že v velikem pričakovanju, saj je od njihove zadnje z Mariborom minilo nekaj manj kot 14 dni.