CEV

MOŽIČ IN BOŠNJAK DO 5. MESTA NA EP DO 20 LET

Odbojkarja na mivki Rok Možič in Črtomir Bošnjak sta na evropskem prvenstvu v odbojki na mivki do 20 let v Göteburgu osvojila 5. mesto. Uvrstitev v polfinale sta jima preprečila Nizozemca Yorick de Groot in Matthew Immers. Nina Zdešar in Katarina Bulc sta bili 25.

OZS

POKAL OBČUDOVALO PREK ŠEST TISOČ OTROK

Nov, čudovit, kar 74 centimetrov visok in skoraj 10 kilogramov težak pokal za evropskega prvaka v odbojki je v minulih nekaj tednih po dolgem in počez prečesal Slovenijo. Nad promocijsko turnejo pokala z gosti so bili navdušeni predvsem najmlajši.

ZAKLJUČEK TROPHY TOURA NA BREZOVICI

Naša odbojkarska karavana je zaključila svojo pot po Sloveniji. Zadnja postaja je bila Osnovna šola Brezovica, ki je pokal evropskih prvakov gostila na zadnji šolski dan.

SMF

POKAL EVROPSKIH PRVAKOV TOKRAT NA RAVNAH

Na predzadnji slovenski postaji Trophy Toura, ki je doslej obiskal 17 slovenskih krajev, smo pokal evropskih zmagovalcev tokrat predstavili na Ravnah na Koroškem, v družbi slovenskih reprezentantov, Korošcev Tineta Urnauta in Klemna Čebulja.

ODBOJKARSKA KARAVANA NA OBALI

Tokrat je promocijska turneja prihajajočega evropskega prvenstva Trophy Tour obiskala osnovnošolce v Izoli in Kopru.

V MISLINJI VSE V ZNAMENJU ODBOJKE

Včeraj je bil v Mislinji pravi odbojkarski praznik! Poleg zmage naših odbojkaric proti Grčiji, ki so se tako uvrstile v finale evropske lige, je na Koroško pripotoval tudi pokal za evropske prvake.

CEV

MOŽIČ IN BRAČKO EVROPSKA PODPRVAKA DO 18 LET

Slovenska odbojkarja na mivki Rok Možič in Rok Bračko sta osvojila naslov evropskih podprvakov do 18 let. V velikem finalu prvenstva v avstrijskem Badnu sta z 1:2 (20, -19, -12) klonila proti Nemcema Leonu Meierju in Luiju Wüstu.