SIP ŠEMPETER

SIP ŠEMPETER – NOVA KBM BRANIK 0:3

V 8. krogu 1. DOL za ženske sta se srečali ekipi SIP ŠEMPETER in NOVA KBM BRANIK 0:3 (-14, -22, -19) so bile uspešnejše gostje, ki so se veselile prvenstvene zmage.

Gregor Wernig

RUSINJE V MARIBORU PREVISOKA OVIRA ZA DOMAČE

Mariborske odbojkarice so na prvi tekmi šestnajstine finala evropskega pokala CEV Cup v domači Lukni klonile proti favoriziranim Rusinjam, ki so bile boljše z 0:3 (-20, -23, -22). Povratna tekma bo čez teden dni v Krasnojarsku.

V OGENJ ŠE MARIBORČANKE IN OBE KAMNIŠKI EKIPI

V tem tednu bomo v evropskih pokalih lahko spremljali prve obračune v glavnem delu tekmovanja. Od naših ekip se je skozi kvalifikacije uspelo prebiti novogoriškemu GEN-I Volleyju, ki se skupaj z Novo KBM Branik in obema ekipama Calcit Volley-ja podaja v boj za evropsko lovoriko.

NOVA KBM BRANIK PO ZLATEM NIZU NA F4 POKALA

Odbojkarice SIP Šempetra so na povratni tekmi četrtfinala Pokala Slovenije, s 3:1 (19, -21, -16, -21), premagale Novo KBM Branik, a bodo na zaključnem turnirju najboljše četverice vseeno nastopile Mariborčanke, ki so dobile odločilni zlati niz, in sicer s 15:7.

CALCIT VOLLEY - NOVA KBM BRANIK 3:0

Odbojkarice Calcit Volleyja so v šestem krogu 1A. DOL za ženske pred svojimi gledalci z odlično igro premagale Novo KBM Branik s 3:0 (16, 21, 25).

PRVI LETOŠNJI DERBI Z MARIBORČANKAMI

Z Novo KBM Branikom se je druga ekipa Calcit Volleyja v letošnji sezoni že pomerila, pred svojimi navijači je državnim prvakinjam odščipnila niz, za prvo ekipo pa bo to prvi letošnji obračun.

Nova KBM Branik

MARIBORČANKAM SKALP PRVAKINJ

Odbojkarice Nove KBM Branika so v zaostali tekmi prvega kroga srednjeevropske lige MEVZA v dramatičnem obračunu premagale aktualne prvakinje, ekipo Swietelsky Bekescsaba. Slovenke so bile z 2:3 (22, 18, -24, -16, -17).

NOVA KBM BRANIK - ANKARAN HRVATINI 3:0

Mariborske odbojkarice so slavile tudi v 5. krogu državnega prvenstva. Tokrat so bile s 3:0 (10, 18, 19) boljše od Ankaran Hrvatinov in tako ostajajo neporažene.

Urban Bratina

FORMULA FORMIS - NOVA KBM BRANIK 0:3

V 4. krogu 1. DOL za ženske sta se srečali ekipi Formula Formis in Nova KBM Branik. Z 0:3 (-20, -22, -16) so bile uspešnejše gostje, ki so se veselile četrte prvenstvene zmage.

Luka Likovnik

BANKIRKE KLONILE V ZAGREBU

Mariborske odbojkarice so v Zagrebu oslabljene s 3:1 (25:13, 22:25, 25:19, 25:9) izgubile proti hrvaškim prvakinjam.