Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

3. DOL MOŠKI ZAHOD

Untitled Document

Rezultati

14. krog - sobota 07.03.2020
Črnuče ACH III
VC Portorož
3:0
(25:22,25:21,30:28)
Ljubljana Volley
GO Volley
3:2
(25:21,9:25,24:26,25:16,15:13)
Pr Kopač Brezovica
Lubnik Škofja Loka
3:1
(25:11,25:13,15:25,25:20)
Salonit Anhovo II
MOK Kočevje
3:2
(18:25,25:15,26:24,16:25,15:7)
Kostanjevica na Krki
Triglav Kranj II
3:0
(25:20,25:14,25:21)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Kostanjevica na Krki391313957,80010877651,421
2Triglav Kranj II2810431201,550114210421,096
3MOK Kočevje289532201,600115510741,075
4Salonit Anhovo II278634201,700120311181,076
5GO Volley238628241,167112810971,028
6Pr Kopač Brezovica207726290,897113512080,940
7Ljubljana Volley197728300,933125211931,049
8VC Portorož1341017330,515102911510,894
9Črnuče ACH III1241016320,50097311140,873
10Lubnik Škofja Loka10144420,09578611280,697

Naslednji krog :

15. krog - sobota 14.03.2020
tekmovanje trenutno prekinjeno, nadaljne informacije po 25.03.