Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

1A. DOL ženske - vsi rezultati

Untitled Document

1A. DOL ženske - vsi rezultati

1. krog - sobota 12.10.2019
Luka Koper
SIP Šempeter
2:3
(25:19, 25:20, 10:25, 18:25, 17:19)
Calcit Volley
Nova KBM Branik
3:0
(26:24, 25:22, 25:20)
GEN-I Volley
Formis
3:0
(25:14, 25:21, 25:11)
ATK Grosuplje
Ankaran
3:0
(25:19, 25:12, 25:23)
2. krog - sobota 19.10.2019
SIP Šempeter
Ankaran
1:3
(15:25, 25:19, 17:25, 21:25)
Formis
ATK Grosuplje
1:3
(25:20, 17:25, 21:25, 15:25)
Calcit Volley
GEN-I Volley
3:1
(25:10, 25:23, 23:25, 25:18)
Luka Koper
Nova KBM Branik
1:3
(25:21, 18:25, 17:25, 13:25)
3. krog - sobota 26.10.2019
Nova KBM Branik
SIP Šempeter
3:0
(25:12, 25:14, 25:22)
GEN-I Volley
Luka Koper
3:0
(25:21, 25:12, 25:14)
ATK Grosuplje
Calcit Volley
0:3
(23:25, 10:25, 13:25)
Ankaran
Formis
3:0
(25:17, 25:14, 25:19)
4. krog - sobota 02.11.2019
SIP Šempeter
Formis
3:0
(25:7, 25:9, 25:22)
Calcit Volley
Ankaran
3:1
(25:17, 25:17, 23:25, 25:18)
Luka Koper
ATK Grosuplje
0:3
(18:25, 20:25, 22:25)
Nova KBM Branik
GEN-I Volley
3:0
(25:13, 25:21, 25:17)
5. krog - sobota 09.11.2019
GEN-I Volley
SIP Šempeter
3:2
(25:18, 19:25, 21:25, 26:24, 15:12)
Nova KBM Branik
ATK Grosuplje
3:0
(25:10, 25:19, 25:22)
Ankaran
Luka Koper
0:3
(21:25, 19:25, 17:25)
Formis
Calcit Volley
0:3
(14:25, 15:25, 20:25)
6. krog - sobota 16.11.2019
SIP Šempeter
Calcit Volley
0:3
(19:25, 20:25, 12:25)
Luka Koper
Formis
3:0
(25:15, 25:20, 25:15)
Nova KBM Branik
Ankaran
3:0
(25:14, 25:17, 25:17)
GEN-I Volley
ATK Grosuplje
2:3
(25:19, 22:25, 25:23, 22:25, 13:15)
7. krog - sobota 23.11.2019
ATK Grosuplje
SIP Šempeter
0:3
(21:25, 15:25, 16:25)
GEN-I Volley
Ankaran
3:1
(25:22, 21:25, 25:10, 25:19)
Formis
Nova KBM Branik
1:3
(25:22, 21:25, 15:25, 14:25)
Calcit Volley
Luka Koper
3:1
(25:14, 23:25, 25:15, 28:26)
8. krog - sobota 30.11.2019
SIP Šempeter
Luka Koper
3:1
(25:18, 25:19, 12:25, 25:20)
Nova KBM Branik
Calcit Volley
3:1
(22:25, 25:20, 25:15, 25:19)
Formis
GEN-I Volley
0:3
(23:25, 17:25, 23:25)
Ankaran
ATK Grosuplje
3:1
(25:19, 21:25, 25:23, 25:23)
9. krog - sobota 07.12.2019
Ankaran
SIP Šempeter
1:3
(17:25, 25:16, 23:25, 31:33)
ATK Grosuplje
Formis
3:2
(24:26, 22:25, 25:19, 26:24, 15:12)
GEN-I Volley
Calcit Volley
3:1
(25:17, 21:25, 25:13, 25:18)
Nova KBM Branik
Luka Koper
3:0
(25:14, 25:19, 25:16)
10. krog - sobota 14.12.2019
SIP Šempeter
Nova KBM Branik
3:2
(17:25, 25:21, 26:24, 18:25, 15:9)
Luka Koper
GEN-I Volley
1:3
(15:25, 25:23, 15:25, 21:25)
Calcit Volley
ATK Grosuplje
3:0
(25:16, 25:18, 25:22)
Formis
Ankaran
1:3
(26:28, 25:23, 19:25, 20:25)
11. krog - sobota 21.12.2019
Formis
SIP Šempeter
0:3
(15:25, 12:25, 18:25)
Ankaran
Calcit Volley
1:3
(11:25, 23:25, 27:25, 19:25)
ATK Grosuplje
Luka Koper
1:3
(20:25, 25:20, 20:25, 20:25)
GEN-I Volley
Nova KBM Branik
0:3
(23:25, 20:25, 26:28)
12. krog - sobota 25.01.2020
SIP Šempeter
GEN-I Volley
3:1
(25:23, 22:25, 25:14, 25:18)
ATK Grosuplje
Nova KBM Branik
0:3
(24:26, 21:25, 16:25)
Luka Koper
Ankaran
3:2
(25:18, 25:18, 20:25, 17:25, 15:9)
Calcit Volley
Formis
3:1
(25:19, 19:25, 25:10, 25:15)
13. krog - sobota 01.02.2020
Calcit Volley
SIP Šempeter
3:1
(21:25, 25:13, 25:13, 25:19)
Formis
Luka Koper
1:3
(22:25, 16:25, 26:24, 15:25)
Ankaran
Nova KBM Branik
1:3
(25:23, 16:25, 21:25, 17:25)
ATK Grosuplje
GEN-I Volley
0:3
(21:25, 22:25, 20:25)
14. krog - sobota 08.02.2020
SIP Šempeter
ATK Grosuplje
3:1
(20:25, 25:20, 25:8, 25:16)
Ankaran
GEN-I Volley
1:3
(25:15, 22:25, 20:25, 14:25)
Nova KBM Branik
Formis
3:0
(25:13, 26:24, 25:14)
Luka Koper
Calcit Volley
0:3
(15:25, 10:25, 18:25)