Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

POKAL - ŽENSKE

   
TABELA
POKAL SLOVENIJE
ŽENSKE
KLS Ljubno : ŽOK G.S.V. Ptuj 3:1 (26:24, 25:15, 21:25, 25:16) OK
ŽOK Kajuh Šoštanj : Črna 3:0 b.b. OK
Slovenj Gradec A : ŽOK Ljutomer II 3:0 (25:10, 25:06, 25:06) OK
Celje : Formis II 0:3 (16:25, 23:25, 17:25) OK
Formis III : Uniforest Prebold 3:0 (25:22, 25:11, 25:17) OK
Prevalje : ŽOKMislinjaKorvolley 3:2 (22:25, 23:25, 25:11, 25:17, 20:18) OK
Benedikt : Slovenj Gradec B 3:0 (25:11, 25:12, 25:11) OK
Kostak Elmont : Fly Team 0:3 (17:25, 21:25, 22:25) OK
Mladi Jesenice : Žirovnica 3:0 (25:12, 25:23, 25:16) OK
Triglav Kranj : OD Krim II 3:2 (25:19, 25:18, 20:25, 24:26, 15:13) OK
Izola : Piran 0:3 (12:25, 10:25, 22:25) OK
Vital Ljubljana I : Vital Ljubljana II 3:0 (25:06, 25:18, 25:09) OK
OD Krim III : Bled 0:3 (18:25, 16:25, 27:29) OK
Triglav Kranj II : Vital Ljubljana III 0:3 (10:25, 09:25, 08:25) OK
Untitled Document
ŽOK Kajuh Šoštanj : KLS Ljubno 3:0 (25:23, 27:25, 25:14) OK
Nova KBM Branik II : Slovenj Gradec A 3:0 b.b. OK
Formis II : Braslovče 0:3 (16:25, 15:25, 11:25) OK
ŽOK Ljutomer I : Formis III 3:0 (25:06, 25:09, 25:06) OK
Prevalje : Murexin Kema Puconci 3:2 (25:22, 18:25, 21:25, 25:19, 15:08) OK
Benedikt : ŽOK Sobota 0:3 (20:25, 14:25, 20:25) OK
Mladi Jesenice : Fly Team 0:3 (22:25, 19:25, 23:25) OK
ŽOK Šentvid : Triglav Kranj 3:0 (25:10, 25:14, 25:18)  
Okna Nagode Logatec : Piran 3:0 (25:18, 25:16, 25:21) OK
Vital Ljubljana I : TPV Volley 0:3 b.b. OK
Lubnik : Bled 3:1 (20:25, 25:21, 25:19, 25:21) OK
Aquawatt Žirovnica : Vital Ljubljana III 3:0 b.b. OK
Untitled Document
ŽOK Kajuh Šoštanj : Nova KBM Branik II    
ŽOK Triglav Kranj : Braslovče 0:3 (15:25, 18:25, 15:25) OK
Prevalje : ŽOK Ljutomer I 0:3 (19:25, 23:25, 22:25) OK
Calcit Volley II : ŽOK Sobota    
ŽOK Šentvid : Fly Team 3:1 (26:24, 21:25, 25:22, 25:19) OK
Okna Nagode Logatec : Formis 0:3 (12:25, 17:25, 14:25) OK
TPV Volley : Lubnik    
Aquawatt Žirovnica : Weiler Volley Zreče 3:2 (23:25, 25:17, 22:25, 25:22, 20:18) OK
Untitled Document
  : Nova KBM Branik    
ATK Grosuplje : Braslovče    
SIP Šempeter : ŽOK Ljutomer I    
OD Krim I :    
Calcit Volley : ŽOK Šentvid    
Formis : Ankaran    
Luka Koper :    
Aquawatt Žirovnica : GEN-I Volley    
Untitled Document