Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

1A. DOL ženske - razpored

Untitled Document

1A. DOL ženske - razpored

1. krog - sobota 12.10.2019
Luka KoperSIP ŠempeterOŠ Koper18:00
5216Calcit VolleyNova KBM BranikŠD Kamnik18:00
5217GEN-I VolleyFormisOŠ M.Štrukelj, N.Gorica18:00
5218ATK GrosupljeAnkaranŠD Brinje, Grosuplje20:00
2. krog - sobota 19.10.2019
5219SIP ŠempeterAnkaranŠD OŠ Šempeter19:30
5220FormisATK GrosupljeVŠD Hoče17:00
5221Calcit VolleyGEN-I VolleyŠD Kamnik17:00
5222Luka KoperNova KBM BranikOŠ Koper19:00
3. krog - sobota 26.10.2019
5223Nova KBM BranikSIP ŠempeterŠD Lukna, Mariborpet 25.10. - 18:30
5224GEN-I VolleyLuka KoperOŠ M.Štrukelj, N.Goricasre 23.10. - 19:00
5225ATK GrosupljeCalcit VolleyŠD Brinje, Grosupljesre 23.10. - 20:30
5226AnkaranFormisOŠ A.Ukmar, Koper19:00
4. krog - sobota 02.11.2019
5227SIP ŠempeterFormisŠD OŠ Šempeter19:30
5228Calcit VolleyAnkaranŠD Kamniksre 30.10. - 20:00
5229Luka KoperATK GrosupljeOŠ Koper17:00
5230Nova KBM BranikGEN-I VolleyŠD Lukna, Maribor18:00
5. krog - sobota 09.11.2019
5231GEN-I VolleySIP ŠempeterOŠ M.Štrukelj, N.Goricaned 15.12. - 19:00
5232Nova KBM BranikATK GrosupljeŠD Lukna, Mariborpet 10.01. - 18:30
5233AnkaranLuka KoperOŠ A.Ukmar, Koper19:00
5234FormisCalcit VolleyVŠD Hoče19:00
6. krog - sobota 16.11.2019
5235SIP ŠempeterCalcit VolleyŠD OŠ Šempeterpet 10.01. - 19:00
5236Luka KoperFormisOŠ Koper17:00
5237Nova KBM BranikAnkaranŠD Tabor, Mariborpet 15.11. - 20:15
5238GEN-I VolleyATK GrosupljeOŠ M.Štrukelj, N.Goricasre 30.10. - 18:30
7. krog - sobota 23.11.2019
5239ATK GrosupljeSIP ŠempeterŠD Brinje, Grosuplje19:30
5240GEN-I VolleyAnkaranOŠ M.Štrukelj, N.Goricasre 27.11. - 19:30
5241FormisNova KBM BranikVŠD Hoče17:00
5242Calcit VolleyLuka KoperŠD Kamniksre 20.11. - 19:30
8. krog - sobota 30.11.2019
5243SIP ŠempeterLuka KoperŠD OŠ Šempeter19:30
5244Nova KBM BranikCalcit VolleyŠD Lukna, Mariborpon 02.12. - 18:00
5245FormisGEN-I VolleyVŠD Hoče19:00
5246AnkaranATK GrosupljeOŠ Hrvatinisre 04.12. - 20:00
9. krog - sobota 07.12.2019
5247AnkaranSIP ŠempeterOŠ A.Ukmar, Koper19:00
5248ATK GrosupljeFormisŠD Brinje, Grosuplje19:30
5249GEN-I VolleyCalcit VolleyOŠ M.Štrukelj, N.Gorica19:00
5250Nova KBM BranikLuka KoperŠD Lukna, Mariborpet 06.12. - 18:30
10. krog - sobota 14.12.2019
5251SIP ŠempeterNova KBM BranikŠD OŠ Šempetersob 01.02. - 17:00
5252Luka KoperGEN-I VolleyOŠ Kopersre 11.12. - 20:00
5253Calcit VolleyATK GrosupljeŠD Kamniktor 14.01. - 20:00
5254FormisAnkaranVŠD Hoče19:00
11. krog - sobota 21.12.2019
5255FormisSIP ŠempeterVŠD Hoče19:00
5256AnkaranCalcit VolleyOŠ A.Ukmar, Koper19:00
5257ATK GrosupljeLuka KoperŠD Brinje, Grosuplje17:30
5258GEN-I VolleyNova KBM BranikOŠ M.Štrukelj, N.Goricasob 11.01. - 19:30
12. krog - sobota 25.01.2020
5259SIP ŠempeterGEN-I VolleyŠD OŠ Šempeterpet 24.01. - 19:00
5260ATK GrosupljeNova KBM BranikŠD Brinje, Grosuplje19:30
5261Luka KoperAnkaranOŠ Koper17:00
5262Calcit VolleyFormisŠD Kamnikpon 27.01. - 20:00
13. krog - sobota 01.02.2020
5263Calcit VolleySIP ŠempeterOŠ Stranječet 30.01. - 18:30
5264FormisLuka KoperVŠD Hočepet 31.01. - 18:30
5265AnkaranNova KBM BranikOŠ Hrvatinipon 27.01. - 19:30
5266ATK GrosupljeGEN-I VolleyŠD Brinje, Grosupljesre 05.02. - 20:30
14. krog - sobota 08.02.2020
5267SIP ŠempeterATK GrosupljeŠD OŠ Šempeter19:30
5268AnkaranGEN-I VolleyOŠ A.Ukmar, Koperčet 30.01. - 20:00
5269Nova KBM BranikFormisŠD Lukna, Mariborsre 29.01. - 18:30
5270Luka KoperCalcit VolleyOŠ Kopertor 11.02. - 19:30