Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

2. DOL ženske zahod - razpored

Untitled Document

2. DOL ženske zahod - razpored

1. krog - sobota 05.10.2019
5459OD Krim IINeptun KanalOŠ V.Vodnik, Ljubljana18:30
5460Vital LjubljanaTPV Volley NMDvorana Maksa Pečarjapet 04.10. - 18:00
5461Gimnazija ŠiškaATK Grosuplje IIGim.Ljubljana Šiška 19:00
5462Aquawatt ŽirovnicaLubnik Škofja LokaŠD pod Stolom, Žirovnica17:00
5463Triglav KranjLogatecŠD Planina, Kranj14:30
5464PiranŠentvid-VitalŠD Lucija, Portorož19:00
2. krog - sobota 12.10.2019
5465Neptun KanalŠentvid-VitalŠD Kanal16:00
5466LogatecPiranŠD Logatec15:30
5467Lubnik Škofja LokaTriglav KranjOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
5468Gimnazija ŠiškaAquawatt ŽirovnicaGim.Ljubljana Šiška 19:00
5469TPV Volley NMATK Grosuplje IIŠD Marof, Novo mesto16:00
5470OD Krim IIVital LjubljanaOŠ V.Vodnik, Ljubljana18:30
3. krog - sobota 19.10.2019
5471Vital LjubljanaNeptun KanalDvorana Maksa Pečarjapet 18.10. - 18:30
5472ATK Grosuplje IIOD Krim IIŠD Brinje, Grosuplje17:00
5473Aquawatt ŽirovnicaTPV Volley NMŠD pod Stolom, Žirovnica17:00
5474Triglav KranjGimnazija ŠiškaGimnazija F. Prešerna, Kranj17:00
5475PiranLubnik Škofja LokaŠD Lucija, Portorož19:00
5476Šentvid-VitalLogatecDvorana Vižmarje-Brod17:00
4. krog - sobota 26.10.2019
5477Neptun KanalLogatecŠD Kanal16:00
5478Lubnik Škofja LokaŠentvid-VitalOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
5479Gimnazija ŠiškaPiranGim.Ljubljana Šiška 19:00
5480TPV Volley NMTriglav KranjŠD Marof, Novo mesto18:30
5481OD Krim IIAquawatt ŽirovnicaOŠ V.Vodnik, Ljubljana16:00
5482Vital LjubljanaATK Grosuplje IIDvorana Maksa Pečarjapet 25.10. - 18:30
5. krog - sobota 02.11.2019
5483ATK Grosuplje IINeptun KanalŠD Brinje, Grosuplje17:00
5484Aquawatt ŽirovnicaVital LjubljanaŠD pod Stolom, Žirovnicasre 16.10. - 19:45
5485Triglav KranjOD Krim IIŠD Planina, Kranj15:00
5486TPV Volley NMPiranOŠ Bršljin, Novo mestosre 30.10. - 19:30
5487Gimnazija ŠiškaŠentvid-VitalOŠ Sostro, Ljubljanasre 16.10. - 19:30
5488LogatecLubnik Škofja LokaŠD Logatec17:00
6. krog - sobota 09.11.2019
5489Neptun KanalLubnik Škofja LokaŠD Kanal16:00
5490Gimnazija ŠiškaLogatecGim.Ljubljana Šiška 19:00
5491TPV Volley NMŠentvid-VitalŠD Marof, Novo mesto15:00
5492OD Krim IIPiranOŠ V.Vodnik, Ljubljana16:00
5493Vital LjubljanaTriglav KranjDvorana Maksa Pečarjapet 08.11. - 18:30
5494ATK Grosuplje IIAquawatt ŽirovnicaŠD Brinje, Grosuplje17:00
7. krog - sobota 16.11.2019
5495Aquawatt ŽirovnicaNeptun KanalŠD pod Stolom, Žirovnica16:00
5496Triglav KranjATK Grosuplje IIŠD Planina, Kranj16:00
5497PiranVital LjubljanaŠD Lucija, Portorož16:30
5498Šentvid-VitalOD Krim IIOŠ F.R.S., Ljubljana17:00
5499LogatecTPV Volley NMŠD Logatec17:00
5500Lubnik Škofja LokaGimnazija ŠiškaOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
8. krog - sobota 23.11.2019
5501Neptun KanalGimnazija ŠiškaŠD Kanal16:00
5502TPV Volley NMLubnik Škofja LokaŠD Marof, Novo mesto15:00
5503OD Krim IILogatecOŠ V.Vodnik, Ljubljana16:00
5504Vital LjubljanaŠentvid-VitalDvorana Maksa Pečarjapet 22.11. - 18:30
5505ATK Grosuplje IIPiranŠD Brinje, Grosuplje17:00
5506Aquawatt ŽirovnicaTriglav KranjŠD pod Stolom, Žirovnica17:00
9. krog - sobota 30.11.2019
5507Triglav KranjNeptun KanalŠD Planina, Kranj15:00
5508PiranAquawatt ŽirovnicaŠD Lucija, Portorož16:30
5509Šentvid-VitalATK Grosuplje IIDvorana Vižmarje-Brodpet 29.11. - 18:00
5510LogatecVital LjubljanaŠD Logatec17:00
5511Lubnik Škofja LokaOD Krim IIOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
5512Gimnazija ŠiškaTPV Volley NMGim.Ljubljana Šiška 19:00
10. krog - sobota 07.12.2019
5513Neptun KanalTPV Volley NMŠD Kanal16:00
5514OD Krim IIGimnazija ŠiškaOŠ V.Vodnik, Ljubljana16:00
5515Vital LjubljanaLubnik Škofja LokaDvorana Maksa Pečarjapet 06.12. - 18:30
5516ATK Grosuplje IILogatecŠD Brinje, Grosuplje15:00
5517Aquawatt ŽirovnicaŠentvid-VitalŠD pod Stolom, Žirovnica17:00
5518Triglav KranjPiranGimnazija F. Prešerna, Kranj17:00
11. krog - sobota 14.12.2019
5519PiranNeptun KanalŠD Lucija, Portorož16:30
5520Šentvid-VitalTriglav KranjDvorana Vižmarje-Brod17:00
5521Aquawatt ŽirovnicaLogatecŠD pod Stolom, Žirovnica18:00
5522Lubnik Škofja LokaATK Grosuplje IIOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
5523Gimnazija ŠiškaVital LjubljanaGim.Ljubljana Šiška 19:00
5524TPV Volley NMOD Krim IIŠD Marof, Novo mesto16:00
12. krog - sobota 21.12.2019
5525Neptun KanalOD Krim IIŠD Kanalsob 18.01. - 16:00
5526TPV Volley NMVital LjubljanaOŠ Bršljin, Novo mesto17:30
5527ATK Grosuplje IIGimnazija ŠiškaŠD Brinje, Grosuplje15:00
5528Lubnik Škofja LokaAquawatt ŽirovnicaOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
5529LogatecTriglav KranjŠD Logatec17:00
5530Šentvid-VitalPiranDvorana Vižmarje-Brod17:00
13. krog - sobota 25.01.2020
5531Šentvid-VitalNeptun KanalDvorana Vižmarje-Brod17:00
5532PiranLogatecŠD Lucija, Portorož19:00
5533Triglav KranjLubnik Škofja LokaGimnazija F. Prešerna, Kranj14:00
5534Aquawatt ŽirovnicaGimnazija ŠiškaŠD pod Stolom, Žirovnica17:00
5535ATK Grosuplje IITPV Volley NMŠD Brinje, Grosuplje17:00
5536Vital LjubljanaOD Krim IIDvorana Maksa Pečarjapet 24.01. - 18:30
14. krog - sobota 01.02.2020
5537Neptun KanalVital LjubljanaŠD Kanal16:00
5538OD Krim IIATK Grosuplje IIOŠ V.Vodnik, Ljubljana16:00
5539TPV Volley NMAquawatt ŽirovnicaŠD Marof, Novo mesto18:30
5540Gimnazija ŠiškaTriglav KranjGim.Ljubljana Šiška 19:00
5541Lubnik Škofja LokaPiranOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
5542LogatecŠentvid-VitalŠD Logatec20:00
15. krog - sobota 08.02.2020
5543LogatecNeptun KanalŠD Logatec15:30
5544Šentvid-VitalLubnik Škofja LokaDvorana Vižmarje-Brod17:00
5545PiranGimnazija ŠiškaŠD Lucija, Portorož19:00
5546Triglav KranjTPV Volley NMŠD Planina, Kranj15:00
5547Aquawatt ŽirovnicaOD Krim IIŠD pod Stolom, Žirovnica17:00
5548ATK Grosuplje IIVital LjubljanaOŠ L.Adamiča, Grosuplječet 06.02. - 18:45
16. krog - sobota 15.02.2020
5549Neptun KanalATK Grosuplje IIŠD Kanal16:00
5550Vital LjubljanaAquawatt ŽirovnicaDvorana Maksa Pečarjapet 14.02. - 17:30
5551OD Krim IITriglav KranjOŠ Vrhovci, Ljubljana14:00
5552PiranTPV Volley NMŠD Lucija, Portorož18:00
5553Šentvid-VitalGimnazija ŠiškaDvorana Vižmarje-Brod17:00
5554Lubnik Škofja LokaLogatecOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
17. krog - sobota 29.02.2020
5555Lubnik Škofja LokaNeptun KanalOŠ J.Janežiča, Šk.Loka19:30
5556LogatecGimnazija ŠiškaŠD Logatec17:00
5557Šentvid-VitalTPV Volley NMDvorana Vižmarje-Brod17:00
5558PiranOD Krim IIŠD Lucija, Portorož16:30
5559Triglav KranjVital LjubljanaŠD Planina, Kranj15:00
5560Aquawatt ŽirovnicaATK Grosuplje IIŠD pod Stolom, Žirovnica17:00
18. krog - sobota 07.03.2020
5561Neptun KanalAquawatt ŽirovnicaŠD Kanal16:00
5562ATK Grosuplje IITriglav KranjŠD Brinje, Grosuplje15:00
5563Vital LjubljanaPiranDvorana Maksa Pečarjapet 06.03. - 18:30
5564OD Krim IIŠentvid-VitalOŠ V.Vodnik, Ljubljana16:00
5565TPV Volley NMLogatecŠD Marof, Novo mesto16:00
5566Gimnazija ŠiškaLubnik Škofja LokaGim.Ljubljana Šiška 19:00
19. krog - sobota 14.03.2020
tekmovanje trenutno prekinjeno, nadaljne informacije po 25.03.