Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

2. DOL ženske zahod - vsi rezultati

Untitled Document

2. DOL ženske zahod - vsi rezultati

1. krog - sobota 05.10.2019
OD Krim II
Neptun Kanal
0:3
(19:25, 20:25, 24:26)
Vital Ljubljana
TPV Volley NM
0:3
(23:25, 24:26, 18:25)
Gimnazija Šiška
ATK Grosuplje II
3:0
(25:19, 25:20, 25:23)
Aquawatt Žirovnica
Lubnik Škofja Loka
2:3
(25:16, 24:26, 25:16, 22:25, 7:15)
Triglav Kranj
Logatec
1:3
(14:25, 30:28, 15:25, 10:25)
Piran
Šentvid-Vital
0:3
(16:25, 16:25, 23:25)
2. krog - sobota 12.10.2019
Neptun Kanal
Šentvid-Vital
0:3
(13:25, 16:25, 20:25)
Logatec
Piran
2:3
(24:26, 25:8, 28:30, 25:23, 9:15)
Lubnik Škofja Loka
Triglav Kranj
3:2
(26:24, 25:22, 17:25, 23:25, 18:16)
Gimnazija Šiška
Aquawatt Žirovnica
0:3
(23:25, 22:25, 23:25)
TPV Volley NM
ATK Grosuplje II
3:0
(25:18, 29:27, 25:16)
OD Krim II
Vital Ljubljana
1:3
(11:25, 25:19, 19:25, 14:25)
3. krog - sobota 19.10.2019
Vital Ljubljana
Neptun Kanal
3:1
(25:21, 23:25, 25:19, 25:23)
ATK Grosuplje II
OD Krim II
3:0
(25:17, 25:14, 25:15)
Aquawatt Žirovnica
TPV Volley NM
3:0
(25:19, 25:18, 25:20)
Triglav Kranj
Gimnazija Šiška
0:3
(16:25, 18:25, 19:25)
Piran
Lubnik Škofja Loka
1:3
(25:21, 20:25, 24:26, 25:27)
Šentvid-Vital
Logatec
2:3
(25:20, 25:19, 22:25, 23:25, 9:15)
4. krog - sobota 26.10.2019
Neptun Kanal
Logatec
0:3
(21:25, 22:25, 24:26)
Lubnik Škofja Loka
Šentvid-Vital
1:3
(16:25, 16:25, 25:21, 18:25)
Gimnazija Šiška
Piran
2:3
(25:20, 11:25, 21:25, 25:22, 13:15)
TPV Volley NM
Triglav Kranj
2:3
(25:15, 20:25, 28:26, 21:25, 10:15)
OD Krim II
Aquawatt Žirovnica
0:3
(22:25, 21:25, 15:25)
Vital Ljubljana
ATK Grosuplje II
0:3
(23:25, 23:25, 22:25)
5. krog - sobota 02.11.2019
ATK Grosuplje II
Neptun Kanal
2:3
(11:25, 21:25, 25:9, 25:17, 12:15)
Aquawatt Žirovnica
Vital Ljubljana
3:1
(17:25, 25:19, 25:23, 25:20)
Triglav Kranj
OD Krim II
3:0
(25:12, 25:15, 25:19)
TPV Volley NM
Piran
3:0
(25:19, 25:20, 25:18)
Gimnazija Šiška
Šentvid-Vital
1:3
(9:25, 10:25, 25:21, 18:25)
Logatec
Lubnik Škofja Loka
3:0
(25:15, 25:20, 25:21)
6. krog - sobota 09.11.2019
Neptun Kanal
Lubnik Škofja Loka
1:3
(25:27, 20:25, 25:10, 21:25)
Gimnazija Šiška
Logatec
0:3
(21:25, 22:25, 22:25)
TPV Volley NM
Šentvid-Vital
3:2
(15:25, 25:17, 25:14, 20:25, 16:14)
OD Krim II
Piran
0:3
(21:25, 18:25, 22:25)
Vital Ljubljana
Triglav Kranj
0:3
(19:25, 19:25, 13:25)
ATK Grosuplje II
Aquawatt Žirovnica
1:3
(19:25, 23:25, 25:19, 20:25)
7. krog - sobota 16.11.2019
Aquawatt Žirovnica
Neptun Kanal
2:3
(25:18, 25:22, 18:25, 16:25, 14:16)
Triglav Kranj
ATK Grosuplje II
0:3
(20:25, 19:25, 25:27)
Piran
Vital Ljubljana
3:1
(25:18, 18:25, 25:14, 25:15)
Šentvid-Vital
OD Krim II
3:0
(25:16, 25:17, 25:9)
Logatec
TPV Volley NM
3:0
(25:15, 25:16, 25:15)
Lubnik Škofja Loka
Gimnazija Šiška
0:3
(19:25, 20:25, 11:25)
8. krog - sobota 23.11.2019
Neptun Kanal
Gimnazija Šiška
1:3
(25:22, 19:25, 3:25, 15:25)
TPV Volley NM
Lubnik Škofja Loka
3:0
(25:15, 25:22, 25:20)
OD Krim II
Logatec
0:3
(15:25, 10:25, 15:25)
Vital Ljubljana
Šentvid-Vital
0:3
(10:25, 15:25, 16:25)
ATK Grosuplje II
Piran
2:3
(18:25, 26:24, 15:25, 25:20, 11:15)
Aquawatt Žirovnica
Triglav Kranj
1:3
(21:25, 25:16, 20:25, 19:25)
9. krog - sobota 30.11.2019
Triglav Kranj
Neptun Kanal
2:3
(22:25, 25:22, 20:25, 25:21, 15:17)
Piran
Aquawatt Žirovnica
0:3
(16:25, 24:26, 16:25)
Šentvid-Vital
ATK Grosuplje II
3:1
(25:12, 23:25, 25:17, 25:20)
Logatec
Vital Ljubljana
3:1
(25:15, 25:21, 23:25, 25:22)
Lubnik Škofja Loka
OD Krim II
3:0
(25:21, 25:21, 25:20)
Gimnazija Šiška
TPV Volley NM
3:0
(25:21, 25:13, 25:20)
10. krog - sobota 07.12.2019
Neptun Kanal
TPV Volley NM
3:0
(25:21, 25:15, 25:22)
OD Krim II
Gimnazija Šiška
0:3
(23:25, 20:25, 9:25)
Vital Ljubljana
Lubnik Škofja Loka
0:3
(10:25, 17:25, 22:25)
ATK Grosuplje II
Logatec
1:3
(16:25, 21:25, 25:18, 16:25)
Aquawatt Žirovnica
Šentvid-Vital
1:3
(19:25, 23:25, 26:24, 14:25)
Triglav Kranj
Piran
2:3
(25:27, 26:24, 28:30, 25:18, 12:15)
11. krog - sobota 14.12.2019
Piran
Neptun Kanal
3:0
(25:19, 25:23, 25:15)
Šentvid-Vital
Triglav Kranj
3:0
(25:19, 25:15, 25:18)
Aquawatt Žirovnica
Logatec
0:3
(11:25, 14:25, 16:25)
Lubnik Škofja Loka
ATK Grosuplje II
3:2
(25:18, 25:27, 25:17, 24:26, 15:10)
Gimnazija Šiška
Vital Ljubljana
3:1
(25:21, 25:13, 21:25, 25:22)
TPV Volley NM
OD Krim II
3:0
(25:21, 25:17, 25:8)
12. krog - sobota 21.12.2019
Neptun Kanal
OD Krim II
2:3
(18:25, 25:20, 12:25, 25:12, 8:15)
TPV Volley NM
Vital Ljubljana
2:3
(25:18, 25:14, 20:25, 14:25, 14:16)
ATK Grosuplje II
Gimnazija Šiška
1:3
(23:25, 25:11, 20:25, 20:25)
Lubnik Škofja Loka
Aquawatt Žirovnica
1:3
(25:21, 14:25, 19:25, 22:25)
Logatec
Triglav Kranj
3:1
(22:25, 25:16, 25:19, 25:18)
Šentvid-Vital
Piran
3:1
(25:17, 18:25, 25:15, 25:11)
13. krog - sobota 25.01.2020
Šentvid-Vital
Neptun Kanal
3:0
(25:13, 25:19, 25:19)
Piran
Logatec
0:3
(18:25, 14:25, 14:25)
Triglav Kranj
Lubnik Škofja Loka
3:1
(16:25, 25:18, 25:16, 25:20)
Aquawatt Žirovnica
Gimnazija Šiška
3:1
(25:22, 25:17, 7:25, 25:23)
ATK Grosuplje II
TPV Volley NM
3:2
(16:25, 25:23, 25:17, 19:25, 15:11)
Vital Ljubljana
OD Krim II
3:1
(20:25, 25:12, 25:14, 25:22)
14. krog - sobota 01.02.2020
Neptun Kanal
Vital Ljubljana
3:2
(25:23, 17:25, 19:25, 25:22, 15:12)
OD Krim II
ATK Grosuplje II
0:3
(19:25, 15:25, 21:25)
TPV Volley NM
Aquawatt Žirovnica
1:3
(25:13, 15:25, 24:26, 17:25)
Gimnazija Šiška
Triglav Kranj
3:2
(25:22, 25:22, 21:25, 15:25, 15:11)
Lubnik Škofja Loka
Piran
3:1
(25:27, 25:21, 25:22, 25:21)
Logatec
Šentvid-Vital
3:1
(26:24, 19:25, 25:20, 25:21)
15. krog - sobota 08.02.2020
Logatec
Neptun Kanal
3:0
(25:23, 25:13, 25:13)
Šentvid-Vital
Lubnik Škofja Loka
3:1
(25:18, 25:23, 20:25, 25:12)
Piran
Gimnazija Šiška
0:3
(19:25, 19:25, 23:25)
Triglav Kranj
TPV Volley NM
1:3
(25:19, 23:25, 18:25, 16:25)
Aquawatt Žirovnica
OD Krim II
3:0
(25:22, 25:21, 25:20)
ATK Grosuplje II
Vital Ljubljana
0:3
(21:25, 20:25, 11:25)
16. krog - sobota 15.02.2020
Neptun Kanal
ATK Grosuplje II
3:1
(25:22, 19:25, 25:19, 25:21)
Vital Ljubljana
Aquawatt Žirovnica
3:1
(25:22, 25:18, 22:25, 25:13)
OD Krim II
Triglav Kranj
3:2
(25:15, 24:26, 20:25, 25:20, 15:11)
Piran
TPV Volley NM
0:3
(23:25, 24:26, 19:25)
Šentvid-Vital
Gimnazija Šiška
3:0
(25:17, 25:20, 25:20)
Lubnik Škofja Loka
Logatec
2:3
(27:25, 24:26, 25:22, 10:25, 9:15)
17. krog - sobota 29.02.2020
Lubnik Škofja Loka
Neptun Kanal
3:0
(25:14, 25:23, 26:24)
Logatec
Gimnazija Šiška
3:0
(25:18, 25:13, 25:17)
Šentvid-Vital
TPV Volley NM
3:0
(25:20, 25:17, 25:18)
Piran
OD Krim II
2:3
(25:23, 25:21, 22:25, 20:25, 10:15)
Triglav Kranj
Vital Ljubljana
0:3
(20:25, 19:25, 12:25)
Aquawatt Žirovnica
ATK Grosuplje II
3:0
(30:28, 25:21, 25:20)
18. krog - sobota 07.03.2020
Neptun Kanal
Aquawatt Žirovnica
0:3
(19:25, 22:25, 17:25)
ATK Grosuplje II
Triglav Kranj
1:3
(19:25, 21:25, 25:21, 23:25)
Vital Ljubljana
Piran
3:0
(25:17, 25:18, 25:18)
OD Krim II
Šentvid-Vital
0:3
(23:25, 20:25, 23:25)
TPV Volley NM
Logatec
0:3
(20:25, 7:25, 16:25)
Gimnazija Šiška
Lubnik Škofja Loka
2:3
(25:8, 21:25, 25:18, 16:25, 8:15)
19. krog - sobota 14.03.2020
Gimnazija Šiška
Neptun Kanal
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Lubnik Škofja Loka
TPV Volley NM
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Logatec
OD Krim II
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Šentvid-Vital
Vital Ljubljana
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Piran
ATK Grosuplje II
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Triglav Kranj
Aquawatt Žirovnica
0:0
(0:0,0:0,0:0)
20. krog - sobota 21.03.2020
Neptun Kanal
Triglav Kranj
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Aquawatt Žirovnica
Piran
0:0
(0:0,0:0,0:0)
ATK Grosuplje II
Šentvid-Vital
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Vital Ljubljana
Logatec
0:0
(0:0,0:0,0:0)
OD Krim II
Lubnik Škofja Loka
0:0
(0:0,0:0,0:0)
TPV Volley NM
Gimnazija Šiška
0:0
(0:0,0:0,0:0)
21. krog - sobota 28.03.2020
TPV Volley NM
Neptun Kanal
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Gimnazija Šiška
OD Krim II
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Lubnik Škofja Loka
Vital Ljubljana
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Logatec
ATK Grosuplje II
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Šentvid-Vital
Aquawatt Žirovnica
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Piran
Triglav Kranj
0:0
(0:0,0:0,0:0)
22. krog - sobota 04.04.2020
Neptun Kanal
Piran
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Triglav Kranj
Šentvid-Vital
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Logatec
Aquawatt Žirovnica
0:0
(0:0,0:0,0:0)
ATK Grosuplje II
Lubnik Škofja Loka
0:0
(0:0,0:0,0:0)
Vital Ljubljana
Gimnazija Šiška
0:0
(0:0,0:0,0:0)
OD Krim II
TPV Volley NM
0:0
(0:0,0:0,0:0)