Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

TURNIR REGIJ 2022

KOROSKA DEKLICE KOROSKA DECKI
 
   
GORENJSKA DEKLICE   MARIBOR DEKLICE
     
GORENJSKA REGIJA   MARIBOR Z OKOLICO IN POMURSKA REGIJA
Golc Taja ŽOK Triglav Kranj   Špilak Tija ŽOK Puconci
Manojlović Sara ŽOK Triglav Kranj   Budna Mojca OK Lendava
Marjanović Nikolina ŽOK Triglav Kranj   Ajdič Pia OK Formis
smolej Naja OK Jesenice   Bingo Taja OK Formis
Ažman Zala OK Triglav Kranj   Brečko Neža OK Formis
Možina Mojca OK Žirovnica   Divjak Maša OK Formis
Podnar Tara OK Jesenice   Korošec Taja OK Formis
Ulčar Medeja OK Bled   Lukman Eva OK Formis
Dragojević Tamara OK Jesenice   Zupan Maša OK Formis
Černilec Lina ŽOK Triglav Kranj   Bauman Maša OK NOVA KBM Branik
Ferdin Neja OK Lubnik   Bernard Lana OK NOVA KBM Branik
Križnar Zala OK Lubnik   Dragšič Gaja OK NOVA KBM Branik
Čančar Karin OK Lubnik   Kranjc Lana OK NOVA KBM Branik
Potočnik Anja OK Lubnik   Maučec Nea OK NOVA KBM Branik
         
         
         
         
         
         
trener KRALJ BORUT   trener PUŠNIK DEJAN

pomočnik trenerja 

JAGODIC STANISLAV   pomočnik trenerja LIKOVNIK ELA
LJUBLJANA DEKLICE   primorska deklice
     
LJUBLJANSKA REGIJA Z OKOLICO   PRIMORSKA REGIJA
Furar Meta ŽOK Šentvid   Majerič Maša Ula OK Izola
Dremelj Sara ŽOK Šentvid   Benič Vanja OK Neptun
Kurent Lina ŽOK Domžale   Podberšček Hana OK Neptun
Gartner Taja ŽOK Domžale   Lacić Anja OK Izola
Turk Kovačič Ela ŽOK Domžale   Marvin Eva OK Gorica
Deu Laura OK Vital   Šuligoj Pia OK Gorica
Jelenič Lana OK Olimp   Lesizza Mencin Ameja OK Neptun
Bratovič Lisa OK Olimp   Kitić Eva OK Izola
Goljović Jovana OK Vital   Gabrijelčič Brina OK Gorica
Saveljić Ivona ŽOK Tabor   Oberdank Eli OK Gorica
Brunček Nadja ŽOK Tabor   Trstenjak Zoja OK Luka Koper
Gašperlin Hana OK Kamnik   Halilović Elma VC Portorož
Milutinović Žana OK Vital   Kajzer Nely OK Luka Koper
Kolar Ajda OK Vital   Marič Gaja OK Luka Koper
         
         
         
         
         
         
         
         
trener VRABER KATARINA   trener JOVIČIĆ GORAN
pomočnik trenerja LENARČIČ LUKA   pomočnik trenerja MAVRIČ SEBASTJAN
DOLENJSKA DEKLICE   KOROSKA DEKLICE
     
DOLENJSKA REGIJA   KOROŠKA REGIJA S CELJSKO REGIJO
Celarc Tjaša ATK Grosuplje   Donko Zoja OK Braslovče
Marič Ela ATK Grosuplje   Pšaker Tjaša OK Braslovče
Knep Nika ATK Grosuplje   Trauner Ula OK Braslovče
Topolovec Manca ATK Grosuplje   Četina Julija OK Braslovče
Hostnik Zarja ATK Grosuplje   Pečovnik Špela OK KLS Ljubno
Avsec Manca POK Krško   Krenker Loti ŽOK Mislinja
Nidorfer Nika ATK Grosuplje   Drevenšek Ana OK Prevalje
Levec Karla POK Krško   Krejan Gaja OK Slovenj Gradec
Košiček Pia TPV Volley Novo Mesto   Prater Lara OK Slovenj Gradec
Vidic Pija TPV Volley Novo Mesto   Sternad Pražnikar Ajda OK Spodnja Savinjska
Strle Hana ATK Grosuplje   Dobravc Larisa OK Spodnja Savinjska
Kokalj Nika TPV Volley Novo Mesto   Koren Iza OK Spodnja Savinjska
Adrovič Lina TPV Volley Novo Mesto   Bukovnik Asja OK Spodnja Savinjska
Bakan Hana TPV Volley Novo Mesto   Železnik Vita OK Mozirje
         
         
         
         
         
         
         
         
trener SLOBODNIK MATIJA   trener STEBLOVNIK TAJA
pomočnik trenerja PUCELJ ROK   pomočnik trenerja BOŽIČ MOJCA
Untitled Document
PRIMORSKA DECKI   MARIBOR DECKI
     
PRIMORSKA REGIJA   MARIBOR Z OKOLICO IN POMURSKA REGIJA
Mugerli Aleks OK Salonit   Čertalič Žan OK Maribor
Pičulin Jan OK Salonit   Kac Filip OK Maribor
Perše Matija OK Salonit   Klinger Liam OK Maribor
Vončina Leon OK Salonit   Predan Leon OK Maribor
Leban Jernej OK Salonit   Predan Valentin OK Maribor
Ostrouška Leon OK Salonit   Godec Tino OK Maribor
Delošto Nel BVK   Križman Alen OK Maribor
Simčič Jure GŠK   Breznik Jakob OK Maribor
Laganis Rok GŠK   Žunko Jaka OK Hoče
Kastelic Erik BVK   Ivančič Luka OK Hoče
Mihelj Martin GŠK   Ornik Vid OK Hoče
Nemarni Vito BVK   Podjaveršek Maj OK Hoče
      Lauch Bjorn Arik OK Hoče
      Pipuš Erik OK Hoče
         
         
         
         
         
         
trener Knafelc Rok   trener Možič Peter
pomočnik trenerja Kovačič drago   pomočnik trenerja Zidar Nejc
LJUBLJANA DECKI   GORENJSKA DECKI
     
LJUBLJANSKA REGIJA Z OKOLICO   GORENJSKA REGIJA
Testen Blaž OK Kamnik   Lampe Juš OK TRIGLAV
Strnad Filip OK Ljubljana volley   Feldin Stelan OK TRIGLAV
Okorn Nejc OK Kamnik   Nograšek Nejc OK TRIGLAV
Česen Nal OK Kamnik   Kiphut Nejc OK TRIGLAV
Jensterle Jon OK Kamnik   Zupin Lovro OK TRIGLAV
Krapeš Celek Matic ŠD Fitt Črnuče   Kurat Arne OK TRIGLAV
Rudel Rok ŠD Fitt Črnuče   Bertoncelj Tevž OK TRIGLAV
Lačen Mark ŠD Fitt Črnuče   Lorbeg Simon OK TRIGLAV
Filovski David Ljubljana volley   Pašič Jure OK TRIGLAV
Bilčar Uhan Patrik Ljubljana volley   Kodek Tomas OK TRIGLAV
Zalokar Nejc Ljubljana Volley      
Česen Vračko Erik Ljubljana Volley      
Casagrande Aleksander Ljubljana Volley      
Gril Mark Ljubljana Volley      
         
         
         
         
         
         
         
         
trener Turk Andrej   trener Hribar Aleš
pomočnik trenerja Petrič Matija   pomočnik trenerja  
DOLENJSKA DECKI   KOROSKA DECKI
     
DOLENJSKA REGIJA   KOROŠKA REGIJA S CELJSKO REGIJO
Levstik Nejc MOK Kočevje   Melavc Gašper OK Šempeter
Jarni Anej MOK Kočevje   Jamnik Lovro OK Fužinar
Rifelj Jan MOK Kočevje   Zmagaj Jaka OK Fužinar
Golob Anže OK Mokronog   Matko Tim OK Braslovče
Nadu Miha OK Mokronog   Švajger Tilen OK Braslovče
Oblak Arne MOK Krka   Hribernik Nejc OK Fužinar
Udovič Val MOK Krka   Cestnik Jaka OK Šempeter
Kastelic Žiga MOK Krka   Vybihal Rožle OK Šempeter
Medved Gal MOK Krka   Repnik Maj OK Šoštanj Topolšica
Bregar Peter MOK Krka   Slatinšek Tevž OK Fužinar
Longar Piškur Jaka OK Žužemberk   Pergovnik Lucijan OK Šoštanj Topolšica
Novak Luka OK Žužemberk   Špes Podbregar Filip OK Braslovče
      Ručigaj Jan OK Fužinar
      Bezovšek Jaka OK Braslovče
         
         
         
         
         
         
         
         
trener Brulec Luka   trener Jež Mitja
pomočnik trenerja     pomočnik trenerja  
Untitled Document
                                             TURNIR REGIJ 2022  
                                             21.02.2022 - KRANJ
   
SKUPINA "A"  
Maribor z okolico in Pomurska regija  
Dolenjska regija  
Gorenjska regija  
   
SKUPINA "B"  
Primorska regija  
Ljubljanska regija z okolico  
Koroška regija s Celjsko regijo  
   
REZULTATI  
Gorenjska regija - Dolenjska regija  2 : 0  (20,15)
Maribor z okolico in Pomurska regija - Dolenjska regija  1 : 2 (-21,15,-5)
Maribor z okolico in Pomurska regija - Gorenjska regija  2 : 1 (-25,11,13)
Primorska regija - Ljubljanska regija z okolico  0 : 2  (-18,-20)
Ljubljanska regija z okolico - Koroška regija s Celjsko regijo  0 : 2 (-15,-16)
Koroška regija s Celjsko regijo - Primorska regija  2 : 0 (11,15)
   
polfinale: Gorenjska regija : Ljubljanska regija z okolico  2 : 0 (24,12)
polfinale: Koroška regija s Celjsko regijo : Maribor z okolico in Pomurska regija  2 : 1 (-20,16,13)
za 5. mesto   
Dolenjska regija - Primorska regija  2 : 1 (22,-20,9)
za 3. mesto  
Ljubljanska regija z okolico : Maribor z okolico in Pomurska regija  1 : 2 (21,-13,-16)
za 1. mesto  
Gorenjska regija : Koroška regija s Celjsko regijo  0 : 2 (-25, -23)
VRSTNI RED TURNIR REGIJ 2022 - DEKLICE  
1. Koroška regija s Celjsko regijo  
2. Gorenjska regija  
3. Maribor z okolico in Pomurska regija  
4. Ljubljanska regija z okolico  
5. Dolenjska regija  
6. Primorska regija  
Untitled Document
TURNIR REGIJ 2022    
                                   22.02.2022 - KRANJ  
     
SKUPINA "A"    
Maribor z okolico in Pomurska regija    
Dolenjska regija    
Gorenjska regija    
     
SKUPINA "B"    
Primorska regija    
Ljubljanska regija z okolico    
Koroška regija s Celjsko regijo    
     
REZULTATI    
Gorenjska regija - Dolenjska regija  0 : 2 (-19, -15)  
Maribor z okolico in Pomurska regija - Dolenjska regija  0 : 2 (-22, -16)  
Maribor z okolico in Pomurska regija - Gorenjska regija  2 : 0 (14, 17)  
Primorska regija - Ljubljanska regija z okolico  0 : 2 (-13, -16)  
Ljubljanska regija z okolico - Koroška regija s Celjsko regijo  2 : 1 (-23, 20, 11)  
Koroška regija s Celjsko regijo - Primorska regija  2 : 0 (16,11)  
     
polfinale: Dolenjska regija : Koroška regija s Celjsko regijo  0 : 2 (-20, -9)  
polfinale: Maribor z okolico in Pomurska regija : Ljubljanska regija z okolico  2 : 0 (15, 16)  
za 5. mesto    
Primorska regija : Gorenjska regija  1 : 2 (-18, 19, -10)  
za 3. mesto    
Ljubljanska regija z okolico - Dolenjska regija  1 : 2 (-12,18,-13)  
za 1. mesto    
Koroška regija s Celjsko regijo - Maribor z okolico in Pomurska regija  2 : 1 (-21, 21, 11)  
VRSTNI RED    
1. Koroška regija s Celjsko regijo    
2. Maribor z okolico in Pomurska regija    
3. Dolenjska regija    
4. Ljubljanska regija z okolico    
5. Gorenjska regija    
6. Primorska regija    
Untitled Document