Odbojkarska zveza Slovenije

Aleš Novak

ROTO-KEMA PUCONCI - ŽOK LJUTOMER 3:0

V desetem krogu 1A. DOL sta se v petek 14.12.2018 ob 20.30 uri v Zeleni dvorani v Puconcih na Pomurskem derbiju pomerili domača ekipa Roto-Kema Puconci in gostujoča ekipa ŽOK Ljutomer. Izkušenejše Pucončanke so si izborile vse tri točke.

Preberi več
ŠK Pomurje deset

PANVITA POMGRAD - MARIBOR 1:3

Slabi dve uri je tokrat v Murski Soboti trajal prekmursko-štajerski derbi, ki so ga po odločilnem 3. nizu na koncu dobili borbenejši in srčnejši Mariborčani. Sobočani brez poškodovanega Jakoba Rojnika niso uspeli enakovredno parirati tekmecu, ki je slavil s 3:1 (21,-19,-27,-19).

Preberi več
Aleš Oblak

ŠOŠTANJ TOPOLŠICA - HOČE 3:2

V 10. krogu 1. DOL za moške sta se srečali domača ekipi Šoštanj Topolšica in ekipa Hoče. S 3:2 (25, -19, -21, 17, 10) so bili uspešnejši domači odbojkarji, ki so se veselili nove prvenstvene zmage.

Preberi več
Barut Damjan

ANKARAN HRVATINI - LUKA KOPER 0:3

Tekma 10. kroga ženskega prvoligaškega obalnega derbija je postregla z gladko zmago koprčank 0:3 (-15, -22, -12).

Preberi več
Urban Bratina

FORMULA FORMIS - CALCIT VOLLEY 2:3

V zaostali tekmi 8. kroga 1. DOL za ženske sta se srečali ekipi Formula Formis in Calcit Volley. S 2:3 (-20, 21, -18, 13, -10 ) so bile uspešnejše gostje ki so se veselile dveh točk in prepotrebne samozavesti v razburljivem prvenstvu.

Preberi več
OK Črnuče

ČRNUČE - KRKA  2:3

V 10. krogu 1. DOL za moške so v Črnučah gostovali Novomeščani. V izenačeni tekmi so v 5. odločilnem nizu nekaj več sreče imeli gostje. Črnuče : Krka 2:3 (25:17, 19:25, 25:17, 20:25, 15:17).

Preberi več
Aleš Oblak

ZA VRNITEV NA DRUGO MESTO

Le dobrih deset dni potem, ko so v pravi drami in zmagi v zlatem nizu odbojkarice Calcit Volleyja v četrtfinalu pokala Slovenije izločile Formulo Formis, se bosta ekipi v sredo, 12. decembra, ob 19. uri, v VŠD Hoče pomerili v zaostali tekmi osmega kroga 1A. DOL.

Preberi več
VC Portorož, Ankaran Hrvatini

KVALIFIKACIJE KADETOV IN KADETINJ ZAKLJUČENE

Zadnji turnirji kvalifikacij za A ligo v okviru državnega prvenstva za kadete in kadetinje so nam prinesli ekipe, ki se bodo v letošnji sezoni borile za državna naslova.

Preberi več
Aleš Oblak

DOKAZATI, KDO SI ZASLUŽI DRUGO MESTO

V četrtek so se odbojkarji Calcit Volleyja vrnili iz Švice s povratne tekme prvega kroga pokala Challenge, v soboto, ob 19.30, pa bodo v športni dvorani Kamnik v devetem krogu 1. DOL za moške gostili Maribor, ki ima na prvenstveni lestvici na drugem mestu trenutno točko več.

Preberi več
Aleš Oblak

ŽOK LJUTOMER – FORMULA FORMIS 0:3

V 7. krogu 1. A DOL za ženske sta se srečali ekipi ŽOK Ljutomer in Formula Formis. Z 0:3 (-12, -11, -14) so bile boljše gostje.