KAMNIČANKE DO SEDMEGA NASLOVA PRVAKINJ

Odbojkarice Calcit Volleyja so na tretji finalni tekmi končnice Sportklub prve odbojkarske lige za ženske doma s 3:0 (21, 23, 10) premagale GEN-I Volley in prišle do svojega sedmega naslova državnih prvakinj, četrtega zaporednega.

SERVISI USODNI ZA KAMNIŠKE ODBOJKARJE

Druga tekma finalnega niza Sportklub prve lige za moške je postregla z izjemno izenačeno tekmo. Vedrejših obrazov je igrišče v Kamniku zapustil ljubljanski ACH Volley Ljubljana, ki je bil od Calcit Volleyja boljši z 1:3 in v zmagah povedel z 2:0.

OKROGLIČ: V SREDO BOMO MORALI IGRATI DRUGAČE

Odbojkarji Calcit Volleyja so n prvi finalni tekmi Sportklub prve odbojkarske lige proti ACH Volleyju v dvorani Tivoli izgubili s 3:0. N drugi, ki bo na sporedu v sredo, ob 20. uri, v športni dvorani Kamnik, obljubljajo, da bo njihova igra precej boljša.

ACH VOLLEY LJUBLJANA ODLOČNO TUDI V KAMNIK

Aktualni državni ter pokalni prvaki odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so uspešno otvorili finalno serijo državnega prvenstva. Na uvodni tekmi v Hali Tivoli so bili prepričljivo boljši od kamniškega Calcita in tako povedli z 1:0 v zmagah.

KAMNIČANKE PO HUDEM BOJU DO DRUGE ZMAGE

Odbojkarice Calcit Volleyja so v drugi finalni tekmi končnice Sportklub prve odbojkarske lige za ženske v gosteh z 2:3 (-19, -21, 21, 22, 17) premagale GEN-I Volley. Tretja tekma, ki jim že lahko prinese naslov slovenskih prvakinj, bo v četrtek v Kamniku

OZS

ACH VOLLEY DOBIL PRVO TEKMO FINALA

V Sportklub prvi ligi se je začel finalni niz, v katerem se merita stara znanca z odbojkarskih igrišč. Na prvi tekmi v ljubljanski dvorani Tivoli je prepričljivo, s 3:0, ACH Volley Ljubljana ugnal kamniški Calcit Volley.

OZS

KAMNIČANKE POVEDLE V FINALU

Odbojkarice kamniškega Calcit Volleya so zanesljivo prišle do vodstva v finalnem nizu Sportklub prve lige. Na prvi tekmi so pred domačimi navijači novogoriški GEN-I Volley ugnale s 3:0. Druga tekma sledi že v ponedeljek na Primorskem.

Alen Hadžić

VIDEČNIK V ORANŽNEM GNEZDU VSAJ ŠE DVE LETI

Slovenski reprezentant in dolgoletni član ACH Volley Ljubljana Matic Videčnik je s klubom iz prestolnice podaljšal sodelovanje in tako ostaja v gnezdu aktualnih državnih in pokalnih prvakov vsaj še dve leti.

OZS

NOVOGORIČANKE Z NOVIM PRESENEČENJEM V FINALE

Odbojkarice GEN-I Volleyja so druge finalistke Sportklub prve lige. V polfinalu so Novogoričanke še v drugo odpravile zasedbo Nova KBM Branika, tokrat v gosteh z 1:3, in niz v zmagah dobile z 2:1.

OZS

KAMNIČANI DRUGI FINALISTI

Moštvo Calcit Volleyja je drugi finalist te sezone Sportklub prve lige. Na odločilni tretji tekmi polfinalnega niza je s 3:0 v nizih odpravilo zasedbo Merkur Maribora.