Nika Haler Metelko

ATK GROSUPLJE - ANKARAN 3:0

Igralke ATK Grosuplje so v uvodu prvenstva v 1A. DOL s 3:0 (19, 12, 23) premagale gostje iz Ankarana. Prva dva niza so gladko dobile Grosupeljčanke, tretji niz pa v napeti končnici za zmago s 3:0. In veselje po prvi zmagi je bilo zasluženo.

Matevž Ambrožič

HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV - PANVITA POMGRAD 3:0

V 2. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Panvita Pomgrad. Zmago s 3:0 (23, 13, 20) so zasluženo slavili domači odbojkarji, ki so bili predvsem v drugem in tretjem nizu precej boljši nasprotnik.

KRKA - MARIBOR 2:3

V drugem krogu prvenstva sta se v Novem mestu pomerila MOK Krka in OK Maribor. Zmagovalca je odločil šele peti niz, zmage z 2:3 (17, -17, -20, 25, -13) pa so se razveselili Mariborčani. Najbolj razpoložena igralca sta bila Kosmina in Možič, oba sta dosegla po 23 točk.

OK Črnuče

ČRNUČE - HOČE 3:2

V 2. krogu 1. DOL za moške se je v Črnučah domača ekipa pomerila s Hočami. V zelo izenačenem boju so Črnučani po vodstvu gostov z 2:1 v nizih uspeli zbrati moči in v tesni končnici s kančkom sreče tudi zmagati. Črnuče : Hoče 3:2 (25:20, 20:25, 23:25, 25:22, 15:13).

USPEŠNO ZAKLJUČENA PRVA TRENERSKA KONVENCIJA

Ta konec tedna je v Kranjski Gori potekala CEV Coaches Convention, prva trenerska konvencija v organizaciji Evropske odbojkarske konfederacije. Na njej je sodelovalo 96 udeležencev iz kar 28 držav.

ŽOK Šentvid

V LJUBLJANI USPEŠNO MINILA ŽE 8. ODBOJKARIADA

V organizaciji Ženskega odbojkarskega kluba Šentvid in s podporo Odbojkarske zveze Slovenije je v Ljubljani potekala že 8. Poletna Odbojkariada. Festivala odbojke na mivki se je udeležilo skoraj 150 otrok, ki so tekmovali v treh starostnih kategorijah.

OK SIP Šempeter

LJUBLJANA VOLLEY PRVAKI V MALI ODBOJKI

Odbojkarji Ljubljana Volley so se na zaključnem turnirju najboljše četverice v mali odbojki za mlajše dečke veselili naslova državnih prvakov. Srebro je pripadlo ekipi Maribor SGD Stridin, bronasto odličje je osvojil SIP Šempeter

Franc Vidmar

NASLOV PRVAKINJ ZASLUŽENO ATK GROSUPLJU

Odbojkarice ATH Grosuplja so državne prvakinje v mali odbojki. Grosupeljčanke so v velikem finalu, pred domačini navijači, premagale vrstnice iz Nove KBM Branik I, bronasto odličje je pripadlo odbojkaricam ekipe Braslovče I.

ROGOŽANKE PRVAKINJE V MINI ODBOJKI

Odbojkarice Formule Formis so slovenske prvakinje v mini odbojki. Mlade Rogožanke so bile v velikem finalu državnega prvenstva v Šempetru uspešnejše od ekipe SIP Šempeter, tretje mesto so osvojile Braslovče.

OK Fužinar

BRASLOVČE NAJBOLJŠE V MINI ODBOJKI

Danes je na Ravnah v dvorani OŠ Koroški Jeklarji potekalo finale državnega prvenstva v mini odbojki. Nastopile so ekipe Maribora, Braslovč, Žužemberka in Fužinar Sij Metala Ravne. Naslov prvakov so osvojili Braslovčani, pred Mariborčani in Ravenčani.