Simon Vesel

KRKA - SALONIT ANHOVO 3:2

V Novem mestu sta se v prvi četrtfinalni tekmi pomerila domača Krka in Salonit Anhovo iz Kanala. Dobri dve uri trajajoča odbojkarska poslastica je po petih nizih pripadla Novomeščanom. Pri domačih je bil najbolj razpoložen Turk (17), pri gostih pa Vrtovec (21).

CALCIT VOLLEY II - ATK GROSUPLJE 1:3

V drugem krogu zelene skupine 1A. DOL za ženske so odbojkarice druge ekipe Calcit Volleyja v domači dvorani izgubile z ekipo ATK Grosuplje z 1:3 (16, -16, -19, -22).

LUKA KOPER - NOVA KBM BRANIK 0:3

Odbojkarice Luke Koper so v zadnjem, 18. krogu 1A. DOL, doma izgubile z 0:3 proti odbojkaricam Nove KBM Branik (-21, -13, -15). Mariborčanke so si z novimi tremi točkami ob porazu Kamničank izborile polfinale, Koprčanke se bodo v četrtfinalu srečale s Calcitom.

klubi

V MALI ODBOJKI SMO DOBILI VSE FINALISTKE

V območnem delu prvenstva v mali odbojki smo minulo soboto spremljali še zadnje turnirje, ki so prinesli zadnje finalistke. Šestnajst ekip se namreč zdaj podaja v boj za naslov državnih prvakinj, ostala moštva se bodo v nadaljevanju borila za mesta.

Tine Strosar

GEN-I VOLLEY - NOVA KBM BRANIK 3:1

V 16. krogu 1.DOL so odbojkarice GEN-I volley s 3:1 premagale Novo KBM Branik, ter s tem utrdile 1.mesto na lestvici.

CEV

VSA POZORNOST ZDAJ NA DOMAČE PRVENSTVO

Po dobri igri na povratni četrtfinalni tekmi pokala Challenge, v kateri so morale odbojkarice Calcit Volleyja še drugič priznati premoč Saugelli Monzi, se bodo aktualne slovenske pokalne zmagovalke že v petek, v 16. krogu 1A. DOL za ženske, pomerile z ekipo Ankaran Hrvatini.

Klemen Brumec

ZAUSTAVITI NALET ČRNUČANOV

Do konca rednega dela državnega prvenstva so še trije krogi, v petek, 15. februarja, pa se bodo odbojkarji Calcit Volleyja v 16. krogu 1. DOL za moške doma pomerili s Črnučami. Tekma se bo začela ob 20. uri, v športni dvorani Kamnik.

CALCIT VOLLEY - ČRNUČE 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so v tekmi 16. kroga 1. DOL za moške doma premagali Črnuče s 3:0 (21, 16, 25).

PRED SLOVENCI NAPORNE KVALIFIKACIJE

Slovenska moška reprezentanca v odbojki sede se bo že čez dober teden v Poreču podala v boj za uvrstitev na evropsko prvenstvo. Svoje prve evropske kvalifikacije po skoraj dvajsetih letih bodo naši fantje začeli z obračunom z Litvo.

klubi

ZADNJI KROG BO ODLOČIL O VSEH FINALISTKAH

V državnem prvenstvu v mali odbojki so pred dekleti le še zadnji turnirji območnega prvenstva in območnih final, bolj ali manj pa je že znano, katere ekipe se bodo v letošnji sezone podale v boj za naslov državnih prvakinj. Pri dečkih smo tokrat spremljali 2. krog repasaža.