Odbojkarska zveza Slovenije

FIVB

TOKRAT PROTI TUNIZIJI

Po včerajšnjem porazu proti Franciji je pred slovenskimi odbojkarji že nova tekma. Varovanci Alberta Giulianija se bodo drugi dan kvalifikacijskega turnirja za uvrstitev na olimpijske igre, ob 18.30, pomerili s Tunizijo.

Preberi več
OZS

SLOVENCI ZA UVOD PROTI FRANCOZOM

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo kvalifikacijski turnir za uvrstitev na olimpijske igre, ki bodo leta 2020 v Tokiu, začela s tekmo proti Franciji. Naši odbojkarji se bodo z eno najboljših ekip v zadnjih letih pomerili jutri, ob 20.30 uri.

Preberi več
CEV

RUSINJE PREVISOKA OVIRA,SLOVENKE ČETRTE NA EP

Slovenska ženska kadetska odbojkarska reprezentanca je na tekmi za tretje mesto na evropskem prvenstvu, priznati premoč Rusiji, ki je slavila s 3:1 (19, -18, 18, 14). Slovenke so s četrtim mestom dosegle nov velik uspeh za slovensko odbojko.

Preberi več
FIVB

SLOVENCI NA PRVI TEKMI ZMLELI ČILENCE

Čile, v Južni Ameriki sicer ena najboljših reprezentanc, v Stožicah v prvem kolu kvalifikacij za Ligo narodov ni imela nobenih možnosti proti razigrani Sloveniji. Gostitelji turnirja, ki veljajo za prve favorite za zmago, so slavili gladko, s 3:0 (15, 15, 19).

Preberi več

ZAKLJUČEK TROPHY TOURA NA BREZOVICI

Naša odbojkarska karavana je zaključila svojo pot po Sloveniji. Zadnja postaja je bila Osnovna šola Brezovica, ki je pokal evropskih prvakov gostila na zadnji šolski dan.

Preberi več

ODBOJKARSKA KARAVANA NA OBALI

Tokrat je promocijska turneja prihajajočega evropskega prvenstva Trophy Tour obiskala osnovnošolce v Izoli in Kopru.

Preberi več

V MISLINJI VSE V ZNAMENJU ODBOJKE

Včeraj je bil v Mislinji pravi odbojkarski praznik! Poleg zmage naših odbojkaric proti Grčiji, ki so se tako uvrstile v finale evropske lige, je na Koroško pripotoval tudi pokal za evropske prvake.

Preberi več

TROPHY TOUR V MURSKI SOBOTI IN LJUTOMERU

Odbojkarska karavana nadaljuje svojo pot po Sloveniji. Danes se je skupaj z reprezentančnim blokerjem Urošem Pavlovićem ustavila v Murski Soboti in Ljutomeru.

Preberi več
Aleš Oblak

DOGODEK 99 DNI DO EUROVOLLEY2019 V ŠTEVILKAH

Kar 660 se nas je v sredo zbralo v središču Ljubljane. 99 dni pred začetkom EuroVolley-ja je namreč zaživelo vseh 99 igrišč po Stari Ljubljani.

Preberi več

ODBOJKARSKA KARAVANA V ŽIROVNICI

Trophy Tour, s katerim Odbojkarska zveza Slovenije želi predstaviti prihajajoče evropsko prvenstvo za moške, se je danes ustavil na Gorenjskem.