CHIAPPINI OBJAVIL SEZNAM REPREZENTANTK

Selektor ženske izbrane vrste Alessandro Chiappini je objavil seznam reprezentance, ki bo januarja v Latviji in Bosni in Hercegovini nastopila na kvalifikacijah za evropsko prvenstvo, ki ga bodo jeseni prihodnje leto skupaj gostile Srbija, Bolgarija, Romunija in Hrvaška.

KVALIFIKACIJSKA TURNIRJA V LATVIJI IN BIH

Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca bo kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2021 igrala januarja v Latviji in Bosni in Hercegovini. Naše odbojkarice, ki jih vodi Italijan Alessandro Chiappini, si bodo skušale zagotoviti tretji nastop na prvenstvih Stare celine.

CALCIT VOLLEY BO IGRAL V ELITNI LIGI PRVAKINJ

Odbojkarice Calcit Volleyja bodo nastopile v Ligi prvakinj! Ruska Uralocka NTMK Ekaterinburg je zaradi svetovne zdravstvene krize odpovedala svoj nastop. Slovenske prvakinje bodo nastopile v zahtevni skupini B, kjer so tudi Conegliano, Fenerbahce in Nantes.

Alen Hadžić

DAGOSTINO ZNOVA ZA ACH VOLLEY LJUBLJANA

Kadru slovenskih prvakov se je po uspešno odigrani lanski sezoni v oranžnem dresu znova pridružil prosti igralec Kyle Patrick Dagostino. Američan je sicer sezono začel v Frankfurtu pri United Volleys.

CEV

CALCIT VOLLEY NE BO IGRAL V LIGI PRVAKINJ

Odbojkarice Calcit Volleyja so v povratni tekmi drugega kroga kvalifikacij lige prvakinj v domači dvorani izgubile z 1:3 (-22, -22, 17, -17). Tudi na prvi tekmi so s 3:0 (18, 11, 17) slavile Poljakinje, ki so se uvrstile v ligo prvakinj.

Z VEČ ŽELJE V OBRAMBI DO GLADKE ZMAGE

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so v Tivoliju odigrali tekmo srednjeevropske lige proti avstrijskemu Waldviertlu. Zmaji so bili brez težav uspešnejši in slavili s 3:0 (15, 16, 21).

PRVI CILJ JE PRIKAZATI DOBRO IGRO, NATO PA …

Ali bodo odbojkarice Calcit Volleyja še tretjič v svoji zgodovini zaigrale v ligi prvakinj, bo znano po koncu povratne tekme kvalifikacij, ko bodo ob 20. uri v športni dvorani Kamnik gostile poljsko ekipo LKS Commercecon Lodž.

CEV

SLOVENKE EP ZAKLJUČILE NA 7. MESTU

Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca do 17 let je na evropskem prvenstvu v Črni Gori osvojila končno 7. mesto. Naše odbojkarice so bile na zadnji tekmi s 3:1 (18, 19, -19, 18) še enkrat uspešnejše od Slovaške. V velikem finalu bosta nocoj igrali Rusija in Turčija.

CEV

SLOVENKE NA EP ZA 7. MESTO IN BREZ SP

Slovenska ženska reprezentanca do 17 let je morala na pomembni tekmi evropskega prvenstva v Črni Gori z 2:3 (17, -23, -21, 14, -9) priznati premoč Romunij in bo jutri igrala za končno 7. mesto. Ob tem je naša izbrana vrsta izgubila možnosti za nastop na svetovnem prvenstvu.

PETI KROG ODPIRATA MERKUR MARIBOR IN SALONIT

Danes ob 20. uri bosta Merkur Maribor in Salonit Anhovo odigrala uvodno tekmo petega kroga Sportklub prve odbojkarske lige. Večina preostalih tekem bo v soboto, 10. oktobra, ko bomo spremljali tudi dva obračuna deklet v ženskem delu prvenstva.