Panvita Pomgrad

V EVROPI NE GRE BREZ DRAME

Soboška Panvita Pomgrad je v prvi tekmi 2. kroga pokala Challenge v Puconcih sinoči po dobrih dveh urah igre ugnala favorizirane goste iz Španije, ekipo Pamesa Teruel s 3:1.

Klemen Brumec

KAMNIČANKE V LINZU DO DRUGE ZMAGE V MEVZI

Odbojkarice Calcit Volleyja so v tretjem krogu srednjeevropske lige v gosteh premagale Oberbank Steelvolleys Linz s 3:0 (23, 23, 14).

PROJEKT VARŠAVA POTRDILA SVOJO KAKOVOST

Odbojkarji Calcit Volleyja so v prvi tekmi prvega kroga pokala Challenge doma izgubili s poljsko ekipo Projekt Varšava z 0:3 (-14, -23, -17).

klubi

MLADINCI IN MLADINKE ZAKLJUČILI S 3. KROGOM

Odbojkarice in odbojkarji v mladinski konkurenci so pretekli konec tedna odigrali srečanja 3. kroga državnega prvenstva. Na sporedu so bile tekme v 1. in 2. ligi.

Aleš Oblak/klubi

S 1. LIGO ZAČELI DEČKI IN DEKLICE

Po več krogih kvalifikacij za 1. in 2. ligo, ki so jih starejše deklice in dečki igrali septembra in oktobra, je bil ta vikend na sporedu prvi krog tekmovanj.

V KAMNIK PRIHAJA FAVORIT POKALA CHALLENGE

Odbojkarji Calcit Volleyja v letošnji sezoni spet niso imeli sreče v pokalu Challenge. Že v prvem krogu bo njihov nasprotnik Projekt Varšava, ob Monzi prvi kandidat za končno prvo mesto.

ACH Volley Ljubljana

ZAČETEK LIGE PRVAKOV ZA SLOVENSKE PRVAKE

Za aktualne državne in pokalne prvake, odbojkarje ACH Volleyja Ljubljana se s četrtkovo tekmo proti ekipi Trentino Itas začenja elitna liga prvakov.

KRANJČANI PRESENETILI CALCIT VOLLEY

V devetem krogu Sportklub 1A. DOL za moške in ženske smo videli nekaj zanimivih obračunov. Hiša na kolesih Triglav je Calcit Volleyju prizadejala prvi letošnji poraz po napetem srečanju s 3:2. Odbojkarice SIP Šempetra pa so v gosteh premagale GEN-I Volley z 1:3.

OZS

MATEJ KöK V JUŽNI KOREJI DOSEGEL 49 TOČK

Za slovenskimi reprezentanti je naporen teden nastopov v tujih prvenstvih, saj so marsikje odigrali po dva kroga državnega prvenstva. V Južni Koreji je z 49 točkami izstopal Matej Kök, na Japonskem jih je 20 dosegel Tine Urnaut, Rok Možič pa 19 v Italiji.

Aleš Cipot

V PUCONCIH V TOREK ZNOVA EVROPSKA ODBOJKA

Odbojkarje soboške Panvite Pomgrada v torek s pričetkom ob 19. uri v Zeleni dvorani v Puconcih čaka prva tekma 2. kroga evropskega pokala Challenge.