ROP: CILJ JE UVRSTITEV V POLFINALE

Bližajo se odločilne tekme sezone. Ekipa Hiša na kolesih Triglav se je vse leto potila, da je na koncu rednega dela po 21 odigranih tekmah osvojila 8 zmag, 23 točk in peto mesto na lestvici Sportklub 1.A DOL, s tem pa četrtfinalni obračun proti četrtouvrščeni Panviti Pomgrad.

Ludus

SLOVENSKE ODBOJKARICE NA MIVKI DO ZLATA

Odbojkarice ljubljanskega Ludusa Maja Marolt, Živa Javornik, Anja Maček in Špela Morgan, so zmagovalke srednjeevropskega klubskega prvenstva v Ljubljani, na katerem je nastopilo deset klubov iz šestih držav.

PRED NAMI TRETJI TEKMI OSMINE FINALA

Odbojkarji bodo v torek in sredo igrali tretji tekmi osmine finala, ki bosta odločali o tem, kateri ekipi bosta napredovali v četrtfinale državnega prvenstva in v prihodnji sezoni nastopali v Sportklub prvi odbojkarski ligi.

kolektiff/OZS

NA KRVAVCU OKRONALI PRVAKE

Na Krvavcu se je odvijalo državno prvenstvo v odbojki na snegu. Naslova slovenskih prvakov so se veselili Danijel Pokeršnik, Tadej Boženk, Denis Robida in Alan Košenina, v ženski konkurenci pa so zlato odličje osvojile Sara Valenčič, Teja Kolbl in Anastazija Žnidar.

OZS

PO OLIMPIJSKE SANJE NA JAPONSKO IN POLJSKO

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo kvalifikacije za olimpijske igre igrala na Japonskem, naša ženska izbrana vrsta pa se bo za olimpijsko vozovnico borila na Poljskem.

BEKESCSABA DO TRETJE LOVORIKE V LIGI MEVZA

V finalu srednjeevropske lige so odbojkarice madžarske ekipe Swietelsky-Bekescsaba s 3:0 (17, 25, 16) premagale Novo KBM Branik. Za Madžarske je to tretji naslov v MEVZI, Mariborčanke so ostale pri štirih.

Klemen Brumec

ACH VOLLEY LJUBLJANA DO ZMAGE V LIGI MEVZA

Odbojkarji Calcit Volleyja so v finalu srednjeevropske lige doma izgubili z ACH Volleyjem Ljubljana, ki je bil boljši z 1:3 (23, -18, -22, -23). Za Ljubljančane je to že trinajsta lovorika v srednjeevropski ligi.

NA KRVAVCU TRETJE DRŽAVNO PRVENSTVO

Na Krvavcu se bo v nedeljo, 19. marca, odvijalo tretje državno prvenstvo v odbojki na snegu, na katerem se bo v boj za naslova podalo 16 ekip. Na zadnjem prvenstvu, leta 2019, so slavili Anže Bahč, Tadej Boženk in Denis Robida ter Živa Griljc, Tia Grgičević in Katarina Mehle.

VolleyballWorld

SLOVENSKI LUDUS V BOJ ZA NAJVIŠJA MESTA

V Športnem parku Ludus v Ljubljani je že vse nared za začetek srednjeevropskega klubskega prvenstva v odbojki na mivki, ki ga bomo spremljali od petka do nedelje in na katerem se bo v boj za srednjeevropski naslov podalo deset klubov iz šestih držav.

V KAMNIKU FINALE SREDNJEEVROPSKE LIGE

Samo šest dni po odbojkarskem prazniku v Velenju se v Kamniku obeta nov spektakel. Na sporedu bosta obe finalni tekmi srednjeevropske lige. Ob 16. uri se bodo pomerile odbojkarice Nove KBM Branika in Swietelsky-Bekescsaba, ob 19. uri pa Calcit Volley in ACH Volley Ljubljana.