OK Kamnik

BRUMNOVO MESTO BO ZAVZEL GAŠPER RIBIČ

Po tem, ko je po sobotnem porazu v Mariboru z mesta trenerja moške ekipe Calcit Volley odstopil Marko Brumen, na njegovo mesto ponovno prihaja Gašper Ribič.

Bojan Javornik

MARIBORČANOM SKALP CALCITA V LIGI MEVZA

V 12. krogu lige MEVZA za moške sta se srečali ekipi Merkur Maribor in Calcit Volley. S 3:0 (25, 21, 22) so bili uspešnejši domači odbojkarji.

Damjan Barut

ANKARAN - CALCIT VOLLEY 1:3

V 11. krogu prvoligaškega tekmovanja za dekleta so bile Ankarančanke blizu osvojeni točki, odbojkarice Calcit Volleyja so v Kopru gladko osvojile uvodni niz, v nadaljevanju so se morale pošteno potruditi za končno zmago 1:3 (-11, -23, 25, -19).

BRUMEN ODSTOPIL Z MESTA TRENERJA KAMNIČANOV

Dosedanji trener odbojkarjev Calcit Volley, Marko Brumen, je po včerajšnjem porazu proti OK Mariboru odstopil z mesta glavnega trenerja. Upravni odbor kluba je Brumnovo odločitev sprejel.

CALCIT VOLLEY II - ŽOK LJUTOMER 3:0

Odbojkarice druge ženske ekipe Calcit Volleyja so v enajstem krogu 1B. DOL za ženske doma premagale Ljutomer s 3:0 (12, 24, 18).

CEV

KAMNIČANKE BOLJŠE V ZLATEM NIZU

Odbojkarice Calcit Volleyja so v povratni tekmi 1. kroga pokala Challenge v Kladnu izgubile proti ekipi PVK Olymp Praga z 1:3 (20, -16, -20, -20), a jih je v drugi krog popeljala zmaga v zlatem nizu, ki so ga slovenske predstavnice dobile s 15:11.

LETO KONČATI Z DVEMA ZMAGAMA

V soboto so odbojkarice Calcit Volleyja v dvanajstih dneh še tretjič ostale praznih rok, njihova edina zmaga v tem obdobju pa je bila v prvem krogu pokala Challenge, ko so doma s 3:1 (-18, 23, 28, 18) premagale PVK Olymp iz Prage.

CEV

PORTUGALCI SO BILI TOKRAT PREMOČNI

Na povratni tekmi prvega kroga pokala Challenge so odbojkarji Calcit Volleyja izgubili proti Sportingu z 0:3 (-18, -17, -22) in nato s portugalskim moštvom odigrali še zlati. Tudi slednjega so dobili gostitelji (15:8) in se veselili uvrstitve v 2. krog.

Klemen Brumec

DVA NIZA BOSTA DOVOLJ ZA DRUGI KROG

V prvi tekmi prvega kroga pokala Challenge so odbojkarji Calcit Volleyja pred svojimi navijači premagali neugodno portugalsko ekipo Sporting iz Lizbone s 3:1 (18, 15, -23, 20). Vendar je bil to le prvi polčas medsebojnega dvoboja, drugi, veliko težji jih čaka v torek.

V OSLABLJENI ZASEDBI PROTI JEDINSTVU LE NIZ

Odbojkarice Calcit Volleyja so v tekmi desetega kroga ženske srednjeevropske lige doma izgubile proti ekipi Bimal-Jedinstvo Brčko z 1:3 (20, -23, -23, -18). To je bila njihova zadnja tekma v letu 2019 v tem tekmovanju.