Odbojkarska zveza Slovenije

VolleyballWorld

REPREZENTANT KOŠENINA PRVA OKREPITEV CALCITA

V taboru državnih podprvakov nadaljujejo s kadrovanjem pred sezono 2022/23. Napovedali so velike spremembe v njihovi moški zasedbi, v kateri bosta iz lanske postave ostala le Jan Klobučar in domači up Nik Mujanović. Prva okrepitev, ki jo predstavljajo Kamničani, je Alan Košenina.

Preberi več
Aleš Oblak

OD LANSKE EKIPE SAMO KLOBUČAR IN MUJANOVIĆ

Odbojkarji Calcit Volleyja, ki so v minuli sezoni po letu dni premora v državnem prvenstvu spet osvojili drugo mesto, bodo v novo sezono krenili v močno spremenjeni zasedbi. Na mestu trenerja bo ostal Matija Pleško, od igralcev pa le reprezentanta Jan Klobučar in Nik Mujanović.

Preberi več
OK Kamnik

NAJBOLJŠA CESTNIK IN KLINGER

Na Odbojkarskih igriščih Pod skalco v Kamniku je v soboto, 18. in v nedeljo, 19. junija, potekalo državno prvenstvo v odbojki na mivki do 16 let za fante. Nastopilo je 22 dvojic, slavila sta Jaka Cestnik in Liam Klinger, ki sta do zmage prišla brez izgubljenega niza.

Preberi več
OK Prebold

NAJBOLJŠI DO 16 LET EMI JURIČ IN EMA PANGERC

Minuli vikend smo v Preboldu spremljali drugi turnir državnega prvenstva za dekleta. V boj za najvišja mesta se je podalo kar 44 dvojic iz vse Slovenije, po 110 odigranih tekmah sta slavili Emi Jurič in Ema Pangerc.

Preberi več
ACH Volley Ljubljana

PRIHAJAJO PERSPEKTIVNI ŠEN, BOŠNJAK IN MEJAL

Iz tabora najuspešnejšega slovenskega odbojkarskega kluba ACH Volley Ljubljana sporočajo, da so igralski mozaik za prihajajočo sezono dopolnili s tremi izjemno nadarjenimi slovenskimi igralci.

Preberi več
ŠD Jama

ODIGRAN PRVI TURNIR DP DO 18 LET NA MIVKI

Minuli vikend smo na igriščih športnega para Jama spremljali prvi turnir za državno prvenstvo v odbojki na mivki do 18 let, na katerem je nastopilo 19 ženskih in 12 moških dvojic. Zmage so se veselili Klemen Gnamuš in Jan Popovič ter Živa Donko in Taja Ferlež.

Preberi več
Cona.Center Murska Sobota

V MURSKI SOBOTI REKORDNO

Na državnem prvenstvu v odbojki na mivki za mlade do šestnajst let, v Murski Soboti, med 3. in 5. junijem je nastopilo rekordnih 46 mladih ekip v odbojki na mivki.

Preberi več
OK Merkur Maribor

LEVA PRIHAJA, ŽIGA DONIK OSTAJA

20-letni bloker Filip Leva je novi član mariborske zasedbe, ki je v minuli sezoni branil barve ekipe Šoštanj Topolšica, 26-letni sprejemalec Žiga Donik pa je s klubom podaljšal pogodbo.

Preberi več
ŠD Brezovica

KADETI ŠD BREZOVICA DO NASLOVA PRVAKOV

Na Brezovici smo minulo nedeljo spremljali drugi dan zaključnega turnirja državnega prvenstva za kadete za sezono 2021/22. Naslov prvakov je šel v roke gostiteljem, drugo mesto je osvojil Ljubljana Volley, tretjega pa OK Krka Novo mesto.

Preberi več
OZS

NAJBOLJŠIH OSEM KADETSKIH EKIP NA BREZOVICI

Brezovica je bila prizorišče prvega dne zaključnega turnirja najboljših osmih ekip državnega prvenstva za kadete. Uvrstitev v veliki finale in boj za odličja so si priigrali mladi odbojkarji ŠD Brezovice, OK Črnuč, OK Krke Novo mesto in Ljubljana Volleyja.