O MARIBORČANIH ŠELE PO ŠVICI

Kamničani so pred slabim tednom dni na domačem igrišču premagali švicarski Biogas Volley Näfels s 3:0 (23, 13, 23), kar pomeni, da jim bosta v sredo na povratni tekmi za napredovanje v drugi krog zadoščala že dva osvojena niza. Tekma v Näfelsu se bo začela ob 19.30.

OK Žužemberk, OK Kamnik

V MLADINSKI PRVENSTVU LE ŠE ZAKLJUČNI TURNIR

Včeraj so potekali polfinalni turnirji DP za mladince, ki so nam prinesli ekipe, ki se bodo borile za letošnje naslove. Pri fantih bodo to Brezovica, Maribor, SIP Šempeter in Panvita Pomgrad, pri dekletih Calcit Volley, Nova KBM Branik, SIP Šempeter in OD Krim I.

Gregor Čiček, OD Vital Ljubljana

MLAJŠE ODBOJKARICE SPET NA PARKETU

Mlade odbojkarice so minulo soboto znova preizkusile parket in se med seboj pomerile na turnirjih za državno prvenstvo v mali odbojki. Dečki s tekmovanjem še niso začeli, jih pa prve tekme čakajo v soboto, 15. decembra.

IZJEMNA VRNITEV NEKDANJE EVROPSKE PRVAKINJE

S finalnima obračunoma se je zaključil turnir svetovne serije v odbojki na mivki v Ljubljani. Zlato odličje sta osvojili Grkinji Panagiota Karagkouni in Vasiliki Arvaniti, pri moških sta bila najboljša Belorusa Aleksander Žadkov in Pavel Pjatruška.

OK Kamnik

KAMNIŠKE MLADINKE ZANESLJIVO V FINALE

V dvorani OŠ Stranje je v organizaciji OK Kamnik potekal eden od dveh polfinalnih turnirjev mladinskega državnega prvenstva. Prvo mesto so prepričljivo osvojile odbojkarice Calcit Volley-ja, na finalnem turnirju bo igrala tudi Nova KBM Branik, ki je odpravila Zreče.

Tine Strosar

GEN-I VOLLEY - ANKARAN HRVATINI 3:0

V 8. krogu državnega prvenstva je ekipa Gen-i Volley v Gorici gladko opravila z ekipo Ankaran Hrvatini, in sicer s 3:0 ( 21, 7, 16).

CALCIT VOLLEY II - ŽOK LJUTOMER 3:0

Odbojkarice druge ženske ekipe Calcit Volleyja so v tekmi osmega kroga 1A. DOL za ženske v domači dvorani premagale Ljutomer s 3:0 (15, 17, 16).

ACH VOLLEY LJUBLJANA - HOČE 3:0

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so v 8. krogu državnega prvenstva v dvorani Tivoli gostili OK Hoče in jih premagali s 3:0 (17, 20, 22).

SLOVENCI V LJUBLJANI BREZ FINALNIH OBRAČUNOV

Slovenskih odbojkarjev in odbojkaric na mivki ne bomo gledali v bojih za odličja na turnirju svetovne serije v Ljubljani. Na petem mestu so turnir zaključili Ana Skarlovnik in Nina Lovšin ter Jure Peter Bedrač in Vid Jakopin.

OK Triglav Kranj

HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV - SALONIT ANHOVO 3:0

V 8. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Salonit Anhovo. Zmago so slavili s 3:0 ( 19, 19, 30), ki so z lepo igro in zelo malo napakami presenetili goste iz Primorske.