SERVISI USODNI ZA KAMNIŠKE ODBOJKARJE

Druga tekma finalnega niza Sportklub prve lige za moške je postregla z izjemno izenačeno tekmo. Vedrejših obrazov je igrišče v Kamniku zapustil ljubljanski ACH Volley Ljubljana, ki je bil od Calcit Volleyja boljši z 1:3 in v zmagah povedel z 2:0.

KAMNIČANKE PO HUDEM BOJU DO DRUGE ZMAGE

Odbojkarice Calcit Volleyja so v drugi finalni tekmi končnice Sportklub prve odbojkarske lige za ženske v gosteh z 2:3 (-19, -21, 21, 22, 17) premagale GEN-I Volley. Tretja tekma, ki jim že lahko prinese naslov slovenskih prvakinj, bo v četrtek v Kamniku

OZS

ACH VOLLEY DOBIL PRVO TEKMO FINALA

V Sportklub prvi ligi se je začel finalni niz, v katerem se merita stara znanca z odbojkarskih igrišč. Na prvi tekmi v ljubljanski dvorani Tivoli je prepričljivo, s 3:0, ACH Volley Ljubljana ugnal kamniški Calcit Volley.

OZS

KAMNIČANKE POVEDLE V FINALU

Odbojkarice kamniškega Calcit Volleya so zanesljivo prišle do vodstva v finalnem nizu Sportklub prve lige. Na prvi tekmi so pred domačimi navijači novogoriški GEN-I Volley ugnale s 3:0. Druga tekma sledi že v ponedeljek na Primorskem.

OZS

ZAČETEK VRHUNCA SPORTKLUB PRVE LIGE

Ta vikend bo slovenska odbojkarska klubska prvoligaška smetana vstopila v zadnje nize tekem te sezone. V finalu moške konkurence za naslov ACH Volley Ljubljana in kamniški Calcit Volley, pri ženskah Calcit Volley in GEN-I Volley.

Klemen Brumec

O FINALISTIH BOSTA ODLOČILI TRETJI TEKMI

V sredo bomo v Mariboru in Kamniku spremljali tretji polfinalni tekmi državnega prvenstva. Odbojkarice Nove KBM Branik bodo gostile GEN-I Volley, Calcit Volley pa se bo pred domačimi gledalci pomeril z Merkur Mariborom.

OZS

NOVOGORIČANKE Z NOVIM PRESENEČENJEM V FINALE

Odbojkarice GEN-I Volleyja so druge finalistke Sportklub prve lige. V polfinalu so Novogoričanke še v drugo odpravile zasedbo Nova KBM Branika, tokrat v gosteh z 1:3, in niz v zmagah dobile z 2:1.

OZS

KAMNIČANI DRUGI FINALISTI

Moštvo Calcit Volleyja je drugi finalist te sezone Sportklub prve lige. Na odločilni tretji tekmi polfinalnega niza je s 3:0 v nizih odpravilo zasedbo Merkur Maribora.

OZS

KAMNIČANKE V FINALE, TEKMICE ŠE ČAKAJO

Odbojkarice Calcit Volleyja so prve finalistke Sportklub prve lige. Na tekmice bodo morale še počakati, saj je GEN-I Volley pred domačimi navijači proti Nova KBM Braniku izsilil tretjo tekmo polfinalnega niza.

OZS

MARIBORČANI IZSILILI TRETJO TEKMO

V moški Sportklub prvi ligi je znan prvi finalist. To je branilec naslova, ACH Volley Ljubljana. Drugi tekmec v boji za državni naslov bo znan v sredo, ko se bosta na tretji, odločilni polfinalni tekmi v Kamniku pomerila Calcit Volley in Merkur Maribor.