BEKESCSABA DO TRETJE LOVORIKE V LIGI MEVZA

V finalu srednjeevropske lige so odbojkarice madžarske ekipe Swietelsky-Bekescsaba s 3:0 (17, 25, 16) premagale Novo KBM Branik. Za Madžarske je to tretji naslov v MEVZI, Mariborčanke so ostale pri štirih.

Klemen Brumec

ACH VOLLEY LJUBLJANA DO ZMAGE V LIGI MEVZA

Odbojkarji Calcit Volleyja so v finalu srednjeevropske lige doma izgubili z ACH Volleyjem Ljubljana, ki je bil boljši z 1:3 (23, -18, -22, -23). Za Ljubljančane je to že trinajsta lovorika v srednjeevropski ligi.

V KAMNIKU FINALE SREDNJEEVROPSKE LIGE

Samo šest dni po odbojkarskem prazniku v Velenju se v Kamniku obeta nov spektakel. Na sporedu bosta obe finalni tekmi srednjeevropske lige. Ob 16. uri se bodo pomerile odbojkarice Nove KBM Branika in Swietelsky-Bekescsaba, ob 19. uri pa Calcit Volley in ACH Volley Ljubljana.

ZAČENJA SE OSMINA FINALA DRŽAVNEGA PRVENSTVA

S tekmami osmine finala se državno odbojkarsko prvenstvo preveša v končnico. V boj za uvrstitev med najboljših osem ekip in nastope v Sportklub prvi odbojkarski ligi v prihodnji sezoni, se podajajo po štiri moške in ženske ekipe.

OZS

POKALNA KRONA MARIBORČANKAM

Odbojkarski spektakel v razprodani Rdeči dvorani v Velenju se je začel z velikim finalom za ženske, na katerem sta se med seboj srečala pokalni zmagovalec iz lanske sezone, Calcit Volley in Nova KBM Branik, ki se je na koncu veselila svoje že 19. lovorike.

kolektiff

ACH VOLLEY LJUBLJANA UBRANIL POKALNI NASLOV

Na velikem finalu Pokala Slovenije v Velenju je ženskemu finalu, v katerem je slavila Nova KBM Branik, sledil še obračun odbojkarjev ACH Volleyja Ljubljana in Calcit Volleyja, lovoriko so ubranili Ljubljančani, ki so v pokalnem tekmovanju tako slavili že štirinajstič.

OZS

NAPETOST PRED FINALOM SE STOPNJUJE

V Velenju bomo v soboto, 11. marca, spremljali veliki finale Pokala Slovenije za sezono 2022/23. V taborih vseh štirih finalistov se že pospešeno pripravljajo na zaključek tekmovanja in boj za lovoriko, ki jo bosta branila ACH Volley Ljubljana in Calcit Volley.

KAMNIK BO GOSTIL FINALNI TURNIR MEVZE

V petek, 17. marca 2023, se bodo štiri najboljše ekipe letošnje edicije srednjeevropske lige srečale na superfinalnem turnirju MEVZA v Kamniku.

Aleš Oblak/Klemen Brumec

DANES ŠE ZADNJI POLFINALE MEVZE

Pred nami je še zadnji polfinalni obračun srednjeevropske lige MEVZA, na katerem si bodo odbojkarice Calcit Volleyja in Nove KBM Branik skušale priigrati uvrstitev v veliki finale in boj za lovoriko.

MARIBORČANKE V FINALU SREDNJEEVROPSKE LIGE

Odbojkarice Calcit Volleyja so na povratni polfinalni tekmi srednjeevropske lige doma izgubile proti Novi KBM Braniku z 1:3 (-17, 14, -21, -17). Na prvem obračunu so s 3:0 zmagale Kamničanke, tako da je o napredovanju odločal zlati niz, ki so ga s 15:7 dobile Mariborčanke.