ŽOK LJUTOMER – CALCIT VOLLEY II 0:3

V 17. krogu 1. A DOL za ženske sta se srečali ekipi ŽOK Ljutomer in Calcit Volley II. Z 0:3 (-18, -10, -20) so bile pričakovano uspešnejše gostje iz Kamnika.

CALCIT VOLLEY - FORMULA FORMIS 3:0

Odbojkarice prve ženske Calcit Volleyja so v tekmi 17. kroga 1A. DOL za ženske doma premagale Formulo Formis s 3:0 (20, 18, 21).

CALCIT VOLLEY - PANVITA POMGRAD 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so v tekmi 17. kroga 1. DOL za moške doma premagali Panvito Pomgrad s 3:0 (21, 16, 14).

Borut Jurca

SALONIT ANHOVO - HIŠA NA KOLESIH 0:3

V 17. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Salonit Anhovo in Hiša na kolesih iz Kranja. Z rezultatom 0:3 (-16, -21, -20) so bili boljši gostujoči odbojkarji, ki so se tako veselili sedme prvenstvene zmage.

Simon Vesel

ŠOŠTANJ TOPOLŠICA - KRKA 1:3

V 17. krogu 1. DOL za moške sta se v novomeški športni dvorani Marof pomerila Krka in gosti iz Šoštanja. Zmage s 3:1 (-19, 21, 22, 22) so se razveselili domači odbojkarji, ki so na krilih razpoloženega Kumra (22 točk) osvojili tri pomembne točke.

OK Črnuče

ČRNUČE - MARIBOR 0:3

V 17. krogu 1. DOL za moške sta se v Črnučah pomerili mladi moštvi, eno z zgornjega in drugo s spodnjega dela lestvice. Nalet razpoloženih Mariborčanov je bil neustavljiv in slavili so gladko, brez izgubljenega niza, z 0:3 (-12, -23, -16).

Barut Damijan

ANKARAN HRVATINI - GEN-I VOLLEY 0:3

Na tekmi 17. kroga 1A. DOL za dekleta v Kopru je evropski Gen-I Volley gladko, z 0:3 (-15, -4, -10), premagal Ankarančanke.

CEV

ACH VOLLEY LJUBLJANA - MLADOST ZAGREB 3:0

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so se v zadnjem krogu srednjeevropske lige pomerili z zagrebško Mladostjo. Tekma ni odločala o ničemer, saj so slovenski prvaki z zmago s 3:0 le potrdili prvo mesto na lestvici, Zagrebčani pa so že pred tem ostali brez možnosti za finale.

ACH VOLLEY LJUBLJANA - SK POSOJILNICA DOB 3:0

V predzadnjem krogu rednega dela MEVZE so odbojkarji ACH Volleyja gostili drugouvrščeno Posojilnico z Doba. Nasprotniki, ki so v Ljubljano prišli brez 4 igralcev, med njimi tudi Mateja Köka, so se dva niza dostojno upirali, nato pa popustili. S 3:0 so slavili slovenski prvaki.

Tine Strosar

GEN-I VOLLEY - NOVA KBM BRANIK 3:1

V 16. krogu 1.DOL so odbojkarice GEN-I volley s 3:1 premagale Novo KBM Branik, ter s tem utrdile 1.mesto na lestvici.