NAJVEČ ODLIČIJ MARIBORU, BRASLOVČAM IN VITALU

Minuli vikend so se zaključila letošnja državna prvenstva za mlade v petih starostnih kategorijah. Pri fantih se lahko s kar štirimi odličji pohvali OK Maribor, pri dekletih sta bila s po tremi medaljami najuspešnejša kluba OK Braslovče in OK Vital Ljubljana.

ŽOK Triglav Kranj

PRI KADETINJAH NAJBOLJŠE GORENJKE

V nedeljo 27.5.2018 je v organizaciji ŽOK Triglav Kranj potekalo sklepno tekmovanje v letošnji sezoni-finale državnega prvenstva v kategoriji kadetinj. Naslova slovenskih prvakinj so se veselile odbojkarice Zgornje Gorenjske.

Davor Magašić

CALCIT VOLLEY PRVAK V MALI ODBOJKI ZA DEČKE

Na finalnem turnirju v mali odbojki za dečke so največ pokazali Kamničani, ki so zasluženo postali državni prvaki, pred domačini iz Braslovč, tretje mesto so si priborili Mariborčani, nehvaležno četrto mesto je ostalo za Ljubljana Volley.

Olimp Ljubljana

VITAL LJUBLJANA NAJBOLJŠI V MALI ODBOJKI

Odbojkarice Vitala Ljubljane so državne prvakinje v mali odbojki. V izjemno razburljivem in izenačenem finalu so z 2:1 (23, -22, 23) premagale Braslovče. Tretje mesto je zasedel Olimp Ljubljane, ki so bile v boju za 3. mesto z 2:0 (22, 18) slavile nad ŽOK Triglavom Kranjem.

MOK Kočevje

NASLOV V MINI ODBOJKI ŽUŽEMBERČANOM

V Kočevju je v soboto, 19. maja, potekal zaključni turnir najboljših štirih ekip v mini odbojki za sezono 2017/18. Na turnirju so poleg domačinov, MOK Kočevja, nastopile še ekipe KekoOprema Žužemberk, SIP Šempeter in Maribor mini.

ŽOK Braslovče

BRASLOVČANKE PRVAKINJE V MINI ODBOJKI

V soboto, 19. maja 2018, se je v Braslovčah odvijal finalni turnir v mini odbojki za deklice v sezoni 2017/2018, na katerega so se uvrstile štiri ekipe, ki so skozi prvenstvo pokazale največ znanja, Braslovče, Formula Formis I, Ankaran Hrvatini in Vital Ljubljana I.

OK Salonit Anhovo

MLADI ODBOJKARJI SALONITA ANHOVO NAJBOLJŠI

Na odlično organiziranem F4 turnirju za starejše dečke so slavili domači odbojkarji nad ekipo Panvita Pomgrad. V tekmi za 3. mesto so zmagali kamniški odbojkarji pred ekipo iz Maribora.

MLADE ODBOJKARICE NOVE KBM BRANIK DO NASLOVA

V nedeljo, 20. maja, se je v dvorani OŠ Braslovče odvijal finalni turnir starejših deklic. Za naslov državnih prvakinj so se pomerile ekipe Vital Ljubljana, ŽOK Sobota, Nova KBM Branik in domačinke iz Braslovč.

ŠK Pomrje Deset, OK Žužemberk

PRED KADETI LE ŠE VELIKI FINALE

Minuli vikend so potekali obračuni na polfinalnih turnirjih za kadete, na katerih so si vozovnico za veliki finale priigrale ekipe SGD Strdin, SIP Šempeter, Panvita Pomgrad in Brezovica.

ŽOK Braslovče, ŽOK Triglav Kranj

NAPETI POLFINALNI OBRAČUNI DALI FINALISTKE

Državno prvenstvo za kadetinje se bliža koncu. Pred mladimi odbojkaricami je namreč le še veliki finale, na katerem se bodo za naslov slovenskih prvakinj pomerile ekipe Vital Ljubljana, Braslovče, ŽOK Triglav Kranj in Zgornja Gorenjska.