Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez in Odbojkarska zveza Slovenije v okviru projekta Usposabljanje strokovnih delavcev v športu 2018-2022 pripravlja usposabljanje za naziv Strokovni delavec 1 – športno treniranje- odbojka, odbojka sede.

Preberi več
CEV

LAHKO PO RUSKIH PADEJO DOMA ŠE NEMŠKI PRVAKI?

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana po ruskih gostijo nemške prvake. V vročem Tivoliju bodo z Berlin Recycling Volleys moči pomerili danes ob 18. uri.

Preberi več
OK Črnuče

MLAJŠI DEČKI NADALJUJEJO S PRVENSTVOM

V soboto, 8. februarja, so dečki nadaljevali z državnim prvenstvom v mali odbojki. Znova smo bili priča lepim predstavam in borbeni igri mladih odbojkarjev.

Preberi več
klubi

DEKLICE IN DEČKI ŠE ZADNJIČ FEBRUARJA

V nedeljo, 9. februarja, so z državnim prvenstvom nadaljevali mladi odbojkarji v kategoriji starejši dečki in deklice. Deklice so v prvi ligi odigrale 3. krog, dečki pa 4., kar so bile njihove zadnje tekme v februarju.

Preberi več
Aleš Oblak

NA KRVAVCU ZA DRŽAVNI NASLOV

V nedeljo, 15. marca 2020, bo na Krvavcu potekalo tretje državno prvenstvo v odbojki na snegu, na katerem se bodo za naslov slovenskih prvakov in hkrati za vozovnico za evropsko prvenstvo pomerili naši najboljši odbojkarji in odbojkarice na snegu.

Preberi več
Aleš Oblak

LUKA KOPER - CALCIT VOLLEY 0:3

Odbojkarice Calcit Volleyja so v zadnjem, 14. krogu 1A. DOL za ženske v gosteh premagale Luko Koper s 3:0 (15, 10, 18). Že v soboto se bodo Kamničanke, ki so redni del končale na drugem mestu, s Koprčankami pomerile še v modri skupini. Tekma se bo začela ob 17. uri.

Preberi več
Aleš Oblak

TUJA PRVENSTVA ŠE NAPREJ V POLNEM TEKU

Slovenski reprezentanti in reprezentantke so imeli v minulem tednu pester spored, saj so v tujih prvenstvih večinoma odigrali po dve tekmi. Nase so tokrat opozorili predvsem Gregor Ropret v dresu francoskega Nantesa ter Darja Eržen pri Saša Planišec v vrstah PAOKa oz. Aydina.

Preberi več
GEN-I Volley

V FINALE TUDI NOVA KBM BRANIK

Odbojkarice Nove KBM Branik so druge finalistke zaključnega turnirja srednjeevropske lige MEVZA. V drugem polfinalnem obračunu so bile z 1:3 uspešnejše od gostiteljic turnirja, odbojkaric novogoriškega Gen-i Volleyja.

Preberi več
Klemen Brumec

KAMNIČANKE SREDNJEEVROPSKE PRVAKINJE

Odbojkarice Calcit Volleyja so v finalu srednjeevropske lige v Novi Gorici premagale Novo KBM Branik s 3:2 (-22, -22, 14, 23, 9). Zanje je bila to po letih 2014 in 2016 tretja lovorika v tem tekmovanju, medtem ko so Mariborčanke ostale pri štirih.

Preberi več

CALCIT SPET V FINALU SREDNJEEVROPSKE LIGE

V prvi polfinalni tekmi zaključnega turnirja srednjeevropske lige so odbojkarice Calcit Volleyja s 3:0 (17, 10, 12) premagale Jedinstvo Brčko. S kom bodo v nedeljo, ob 20. uri, igrale v finalu, bo znano po tekmi med GEN-I Volleyjem in Novo KBM Branikom.