OZS

OKTOBRA SE ZAČENJA PRVENSTVO MEVZA

Štiri najboljše slovenske odbojkarske ekipe se oktobra podajajo v lov na srednjeevropsko lovoriko. V prvenstvu MEVZA bomo namreč lahko pri moških spremljali moštvi ACH Volley Ljubljana in Calcit Volley, pri ženskah bosta v tekmovanju nastopila Nova KBM Branik in Calcit Volley.

Cona.Center/Jure Zauneker

V ČETRTFINALU MEVZE PET SLOVENSKIH DVOJIC

Po prvem dnevu srednjeevropskega prvenstva v odbojki na mivki v Murski Soboti se je v četrtfinale uvrstilo kar pet slovenskih parov, dva pri fantih in trije pri dekletih.

Cona.center MS/Aleš Cipot

DVE ZLATI ODLIČJI NA PRVENSTVU MEVZA

Mladi slovenski odbojkarji na mivki, Zala Špoljarič in Lana Žužek ter Rok Možič in Jaka Udrih so na srednjeevropskem prvenstvu MEVZA do 18 let, ki ga je gostila Murska Sobota, osvojili naslov prvakov. Slovenska delegacija je ob tem osvojila še srebro in bron.

Cona.center MS/Jure Zauneker

ZAČENJA SE SREDNJEEVROPSKO PRVENSTVO MLADIH

Srednjeevropsko prvenstvo v odbojki na mivki v Murski Soboti bodo pri fantih odprle dvojice, ki zastopajo Slovenijo, hkrati bomo spremljali prve mednarodne primerjave pri dekletih.

NA SREDNJEEVROPSKEM PRVENSTVU U-18 20 EKIP

V petek, 24. 8. in v soboto, 25. 8., bo v Murski Soboti na letnem kopališču na srednjeevropskem pokalu v odbojki na mivki za mlade do osemnajst let nastopilo skupaj 20 ekip iz šestih držav.

Facebook

SLOVENCI DO NASLOVOV SREDNJEEVROPSKIH PRVAKOV

Slovenski odbojkarji na mivki, Nejc Zemljak in Jan Pokeršnik ter Tjaša Kotnik in Tjaša Jančar so se v Portorožu veselili naslovov srednjeevropskih prvakov. Uspeh naše vrste sta z drugim mestom dopolnili še Tajda in Nina Lovšin.

VC Portorož

VZAJEMNA OPEN 2018

Karavana odbojke na mivki, se bo med 16.8.2018 in 18.8.2018 ponovno ustavila v Portorožu. Mednarodni turnir Vzajemna Open 2018, pod okriljem MEVZE in OZS bo potekal na igriščih Centralne plaže Portorož in na igriščih Marine Portorož.

IZ PRAGE S TREMI MEDALJAMI

Slovenski odbojkarji na mivki so odlično nastopili na srednjeevropskem prvenstvu MEVZA v Pragi. V kategorijah do 16 let, do 18 let in do 20 let so osvojili tri odličja, dve zlati in eno bronasto.

MLADI ODBOJKARJI NA MIVKI ODLIČNO ZAČELI

Slovenska reprezentanca v odbojki na mivki je odpotovala na srednjeevropsko prvenstvo MEVZA v Pragi in že prvi dan navdušila z odličnimi predstavami v kategorijah do 16, do 18 in do 20 let.