Odbojkarska zveza Slovenije

ŠK Pomurje deset

PANVITA POMGRAD - ČRNUČE 0:3

Vsega dobro uro in pol igre je tokrat trajal razburljiv in izenačen dvoboj dveh enakovrednih tekmecev v zeleni skupini 1. DOL za moške. Na koncu so bili, navkljub domačim pričakovanjem, uspešnejši odbojkarji Črnuč, z 0:3 (-25, -18, -28).

Preberi več
MEVZA

LANI DRUGI, LETOS TRETJI

Odbojkarji Calcit Volleyja so na zaključnem turnirju srednjeevropske lige v Pliberku v tekmi za tretje mesto premagali avstrijsko ekipo Union Raiffeisen Waldviertel s 3:1 (21, -23, 16, 23).

Preberi več
MEVZA

ACH VOLLEYJU ŠE DEVETI NASLOV

V finalu srednjeevropskega pokala sta se pomerila najboljša avstrijska in slovenska kluba. Prepričljivo pa so s 3:0 (-17, -23, -15) naslov osvojili slovenski prvaki, ki so tako že devetič osvojili pokal MEVZA!

Preberi več
Aleš Oblak

SLOVENSKI DERBI LJUBLJANČANOM

Na zaključnem turnirju v Pliberku sta se v polfinalu pomerila oba slovenska predstavnika v srednjeevropski ligi. Še tretjič to sezono so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana slavili nad Calcit Volleyjem in bodo v finalu igrali z Dobljani, Kamničani se podajajo v boj za 3. mesto.

Preberi več
Aleš Oblak

V MEVZI NI PROSTORA ZA MEVŽE

Ta konec tedna se odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana odpravljajo v Pliberk na zaključni turnir srednjeevropskega pokala. Ni skrivnost, da je osvojitev naslova eden izmed ciljev sezone, vendar najprej si bo potrebno pridobiti vstopnico za finale.

Preberi več
Aleš Oblak

LANI SO V POLFINALU PRESENETILI LJUBLJANČANE

Če so imeli odbojkarji Calcit Volleyja še pred dobrim mesecem dni preveliko število tekem, so zdaj že v velikem pričakovanju, saj je od njihove zadnje z Mariborom minilo nekaj manj kot 14 dni.

Preberi več
OK Nova KBM Branik

NAJDIČ SE VRAČA NA KLOP NOVE KBM BRANIK

Po sporazumni prekinitvi sodelovanja s Samom Miklavcem, se na klop najuspešnejšega ženskega odbojkarskega kluba pri nas vrača trener, ki je z Novo KBM Branik osvojil največ lovorik v zgodovini kluba.

Preberi več
Aleš Oblak

NOVA KBM BRANIK V KRATKEM Z NOVIM TRENERJEM

Zaključek vrhunca odbojkarske sezone pri nas bodo igralke članske vrste kluba Nova KBM Branik Maribor dočakale z novim trenerjem. Ekipo je namreč zapustil njen dosedanji strateg Samo Miklavc.

Preberi več
Alen Tači

ZNANE EKIPE V ZAKLJUČNIH BOJIH

Odbojkarji in odbojkarice na mivki, ki moči merijo v zimski ligi, bodo kmalu nastopili v zaključnih bojih. Večina ekip, ki se bo med seboj pomerila za najvišja mesta, je že znanih.

Preberi več
Aleš Oblak

ŽOK LJUTOMER – CALCIT VOLLEY II 0:3

V 1. krogu zelene skupine v 1. A DOL za ženske, sta se srečali ekipi ŽOK Ljutomer in Calcit Volley II. Z 0:3 (10:25, 14:25, 11:25) so bile pričakovano uspešnejše gostje iz Kamnika.