Saša Pahič Szabo

SLOVENIJI TRI ODLIČJA V PARAODBOJKI NA MIVKI

Slovenske ekipe so se na Pogačarjevem trgu v okviru Lidl Slovenija Odprtega prvenstva v paraodbojki na mivki veselile treh medalj. Slovenske paraodbojkarice sede so osvojile zlato in srebro, medtem ko so njihovi kolegi v močni mednarodni konkurenci osvojili tretje mesto.

OZS

ODBOJKARJI ZAČELI S PRIPRAVAMI NA EUROVOLLEY

Slovenska moška odbojkarska izbrana vrsta je danes zjutraj v Kranjski Gori začela s pripravami na septembrski EuroVolley, ki ga bodo skupaj gostile Poljska, Češka, Finska in Estonija. Selektor Alberto Giuliani ima tudi tokrat na voljo vse reprezentante s svojega seznama.

SLOVENCI ŽE OSVOJILI BRON

Slovenski parodbojkarji so si na Lidl Slovenija Odprtem prvenstvu v paraodbojki na mivki sede in stoje, ki ga gosti Ljubljana, priigrali bronasto odličje. V boj za zlato kolajno pa se bodo na Pogačarjevem trgu podala naša dekleta.

PRVI DAN PRVENSTVA POD STREHO

Za slovenskimi odbojkarji je uspešen prvi dan tekmovanja na Lidl Slovenija Odprtem prvenstvu v paraodbojki na mivki, na katerem so naše ekipe v konkurenci moštev iz devetih držav nanizale lepe predstave.

Extrem

SLOVENSKI PARAODBOJKARJI PO NAJVIŠJA MESTA

V Ljubljani se jutri začenja Lidl Slovenija Odprto prvenstvo v paraodbojki na mivki. Na prvem mednarodnem tekmovanju doslej bodo nastopile ekipe iz devetih držav, med njimi tudi pet slovenskih, ki se bodo v Športnem parku Ludus in na Pogačarjevem trgu podale v boj za odličja.

FIVB

MOŽIČ ODSLEJ V NAJMOČNEJŠI LIGI

Slovenski odbojkarski reprezentant Rok Možič se prvič podaja na tuje. 19-letni Štajerec bo naslednji dve sezoni nosil dres italijanskega prvoligaša Verona Volley.

CEV

SLOVENSKI ODBOJKARJI EVROPSKI PRVAKI

Slovenska reprezentanca do 17 let je na evropskem prvenstvu v Albaniji osvojila naslov evropskih prvakov in zlato odličje. Mladi odbojkarski upi so v velikem finalu EuroVolleyja v Tirani s 3:0 (23, 21, 23) premagali velike favorite Ruse.

CEV

MLADI SLOVENCI NA EP JUTRI ZA ZLATO MEDALJO

Slovenska odbojkarska reprezentanca do 17 let je v bila v polfinalu evropskega prvenstva s 3:0 (23, 24, 23) uspešnejša od Poljske in si je tako priigrala zgodovinsko uvrstitev v finale, v katerem se bo pomerila z Rusijo.

FIVB

TONČEK ŠTERN ODSLEJ ZA PIACENZO

Slovenski odbojkarski reprezentant Tonček Štern bo kariero nadaljeval v dresu italijanske Gas Sales Bluenergy Piacenze. Za 25-letnega korektorja, ki v zadnjih letih navdušuje s svojimi predstavami, bo to že četrta sezona v elitni Serie A.

CEV

SLOVENCI NA EP V POLFINALU IN BOJU ZA ODLIČJA

Slovenski odbojkarji do 17 let se na evropskem prvenstvu v Albaniji podajajo v boj za odličja. Naša izbrana vrsta pod vodstvom Iztoka Kšele se je namreč uvrstila med štiri najboljše reprezentance stare celine in se bo v soboto in nedeljo borila za naslov evropskih prvakov.