CEV

SLOVENCI ZA UVOD SLAVILI NAD DANCI

Slovenska moška kadetska odbojkarska reprezentanca je na uvodni tekmi 2. kroga kvalifikacij za evropsko prvenstvo do 17 let premagala Dansko. Naši fantje so bili uspešnejši s 3:0 (21, 13, 20), že jutri, ob 19. uri, pa jih čaka obračun z Estonijo.

OZS

SLOVENCI SE JUTRI PODAJAJO V BOJ ZA EP

Slovenska moška kadetska reprezentanca se jutri podaja v boj za uvrstitev na evropsko prvenstvo do 17 let, ki bo poleti potekalo v Bolgariji. Varovanci Zorana Kedačiča bodo kvalifikacijski turnir skupine D odigrali v Romuniji.

KADETI ZAČELI S PRIPRAVAMI NA KVALIFIKACIJE

Slovenska moška kadetska odbojkarska reprezentanca je v Mariboru začela s pripravami na 2. krog kvalifikacij za evropsko prvenstvo do 17 let, ki ga bodo naši fantje konec aprila odigrali v Romuniji, kjer se bodo pomerili z Dansko, Estonijo in Romunijo.

CHIAPPINI OBJAVIL REPREZENTANČNI SPISEK

Selektor slovenske ženske odbojkarske reprezentance, Alessandro Chiappini, je objavil spisek reprezentance za letošnjo sezono, v kateri bodo dekleta nastopila v evropski ligi in na evropskem prvenstvu. Na seznamu je 19 odbojkaric.

PRODANIH ŽE VEČ KOT 3000 VSTOPNIC

Le še 23 tednov nas loči do začetka evropskega prvenstva v odbojki za moške, ki bo od 12. do 26. septembra potekalo tudi v Ljubljani. Prodaja vstopnic je stekla, na OZS so s številom prodanih vstopnic za zdaj zelo zadovoljni.

MEVZA

LANI DRUGI, LETOS TRETJI

Odbojkarji Calcit Volleyja so na zaključnem turnirju srednjeevropske lige v Pliberku v tekmi za tretje mesto premagali avstrijsko ekipo Union Raiffeisen Waldviertel s 3:1 (21, -23, 16, 23).

MEVZA

ACH VOLLEYJU ŠE DEVETI NASLOV

V finalu srednjeevropskega pokala sta se pomerila najboljša avstrijska in slovenska kluba. Prepričljivo pa so s 3:0 (-17, -23, -15) naslov osvojili slovenski prvaki, ki so tako že devetič osvojili pokal MEVZA!

SLOVENSKI DERBI LJUBLJANČANOM

Na zaključnem turnirju v Pliberku sta se v polfinalu pomerila oba slovenska predstavnika v srednjeevropski ligi. Še tretjič to sezono so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana slavili nad Calcit Volleyjem in bodo v finalu igrali z Dobljani, Kamničani se podajajo v boj za 3. mesto.

V MEVZI NI PROSTORA ZA MEVŽE

Ta konec tedna se odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana odpravljajo v Pliberk na zaključni turnir srednjeevropskega pokala. Ni skrivnost, da je osvojitev naslova eden izmed ciljev sezone, vendar najprej si bo potrebno pridobiti vstopnico za finale.

LANI SO V POLFINALU PRESENETILI LJUBLJANČANE

Če so imeli odbojkarji Calcit Volleyja še pred dobrim mesecem dni preveliko število tekem, so zdaj že v velikem pričakovanju, saj je od njihove zadnje z Mariborom minilo nekaj manj kot 14 dni.