CEV

SLOVENKE V FRANCIJI DO BRONA

Odbojkarice na mivki iz BVC Ludus, Tjaša Kotnik, Maja Marolt, Živa Javornik, Tajda Lovšin in Zoja Kalar so na evropskem klubskem prvenstvu v Montpellieru osvojile bronasto odličje. Moška zasedba je osvojila 5. mesto.

OZS

EVROPSKO PRVENSTVO BO GOSTIL DUESSELDORF

S sedeža Evropske odbojkarske konfederacije so sporočili, da bo evropsko prvenstvo v odbojki na mivki prihodnje leto gostila Nemčija. Obračune najboljših odbojkarjev in odbojkaric bomo spremljali v Duesseldorfu.

MEVZA

MAROLTOVA IN JAVORNIKOVA V AVSTRIJI DO ZLATA

Slovenski odbojkarici na mivki Maja Marolt in Živa Javornik sta se na srednjeevropskem prvenstvu v Innsbrucku veselili zmage. Naši predstavnici sta bili v velikem finalu boljši od Čehinj Tomasove in Kubickove.

VolleyballWorld

FINALE DRŽAVNEGA KLUBSKEGA PRVENSTVA 2024

V nedeljo, 18.8.2024 je v Športnem parku Ludus potekala 2.izvedba državnega klubskega tekmovanja za člane v odbojki na mivki, kjer smo v moški konkurenci spremljali troboj klubov ŠD Ludus, Klub moderne odbojke in ŠD Kostanjevica.

ŠD Fitko

DP U20 DOBILI KOSANC/MUGERLI TER KALAR/FERLEŽ

Članska državna podprvaka Miha Kosanc in Benjamin Mugerli sta osvojila naslov državnih prvakov pri mlajših članih, pri mlajših članicah pa sta novi državni prvakinji Zoja Kalar in Taja Ferlež.

klubi

ŽIVAHNO POLETJE FESTIVALOV NA MIVKI

Poleti se je v sklopu projekta CEV School Volleyball - Rasti z odbojko odvijalo rekordnih pet festivalov odbojke na mivki, ki so pritegnili otroke vseh starosti iz različnih koncev Slovenije.

CEV

SLOVENKI ZAKLJUČILI Z NASTOPI NA EP

Odbojkarici na mivki Tjaša Kotnik in Tajda Lovšin sta zaključili z nastopi na evropskem prvenstvu na Nizozemskem. Naši dekleti sta morali na odločilni tekmi skupinskega dela tekmovanja priznati premoč Nemkama Lauri Ludwig in Louisi Lippmann, ki sta slavili z 21:9 in 21:12.

CEV

KOTNIKOVA IN LOVŠINOVA IZGUBILI UVODNO TEKMO

Slovenski odbojkarici na mivki Tjaša Kotnik in Tajda Lovšin sta evropsko prvenstvo na Nizozemskem začeli s porazom. Naši dekleti sta morali na uvodni tekmi skupine E v Arnhemu priznati premoč Čehinjama Dunarovi in Mokri, ki sta slavili z 21:19 in 21:13.

OZS

KOTNIKOVA IN LOVŠINOVA ZAČENJATA EP

Najboljši slovenski odbojkarici na mivki Tjaša Kotnik in Tajda Lovšin sta v Arnhemu opravili še zadnji trening pred začetkom evropskega prvenstva. Naši dekleti bosta tekmovanje odprli z obračunom proti Čehinjama Dunarovi in Mokri.

OZS

ZNANI PRVAKI NA DP DO 18 LET NA MIVKI

Ljubljana je gostila finalni turnir državnega prvenstva v odbojki na mivki, in sicer v kategoriji U18 za dekleta in fante. Naslova prvakinj sta se veselili Žana Blatnik in Neža Kodrun, slovenska prvaka pa sta postala Mark Lačen in Matic Krapež Cebek.